24.3 C
Antalya
Cuma, Haziran 18, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

COFFEETAİNER “HAYAT KAHVE İLE BAŞLAR”

Coffeetainer’ın felsefesi “ Hayat Kahve ile Başlar. Konforu ve çalışma ortamını aynı anda  sunması, onu yansıtan en önemli özellikleri arasında… Coffeetainer, değişik yöresel kahve çekirdekleri ve demleme teknikleri hakkında bilgi alabileceğiniz üçüncü nesil kahve evleri ile misafirlerine keyifli deneyimler sunmakta.

Coffeetainer Yaratıcısı ve Kurucusu  Ezgican AYDOĞAN

 

Kaç şubeniz ile hizmet veriyorsunuz?

Konyaaltı’nda yer değişikliği yaparak yeni şubemizi yine Altınkum’da hizmete açtık. Antalya’da şu an iki şubemiz var. Konyaaltı şubemizde aynı zamanda barista eğitimlerimizin verildiği, kendi personelimizin yetiştirildiği ve diğer firmalara da destek verilen Coffeetainer Academi’yi kurduk. İkinci şubemiz ise Lara sahil yolunda, üçüncü şubemiz İstanbul Nişantaşı’nda yer almaktadır. Çok kısa bir zamanda Kaleiçi şubemizle Antalya kahve severlerine hizmet vermeye devam edeceğiz. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı hem kendi şubemizi açmak için hem de franchise anlamında görüşmelerimiz devam etmektedir. Tarzımız ve amacımız; yeni nesil yaşam şartlarını göz önüne alarak; insanların kahve ve çay alışkanlıklarına cevap verebilmek, onları Dünya’nın en seçkin kahve çekirdekleriyle de tanıştırırken, demlemeler, çekirdekler ve tarifler hakkında bilgilendirmek, taze, günlük ve sağlıklı lezzetler sunmak ve aynı zamanda çalışabilecekleri, sohbet edebilecekleri, evcil hayvanlarıyla rahatlıkla zaman geçirebilecekleri, konforlu ve sportif ortamlar sunmaktır.

 

Hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Kahve benim en büyük tutkularımdan biriydi. Yaklaşık son 20 yıldır birçok yurt dışı seyahatimde gittiğim ülkenin gurme kahvecilerini veya kavurmacılarını mutlaka ziyaret etmeye çalıştım. Derken bende bu bir hobi haline geldi ve sonunda birçok farklı kahveyi deneyerek belli kahve kültürü ve tadım yeteneğine sahip olmaya başladım. Bu yeteneği kısa eğitimlerle ve tadım workshoplarıyla pekiştirdikten sonra uzun zamandır kafamda yoğunlaştırdığım kahve markası projesine start verdik. Hem otel hem de park ekibimizle yaklaşık 3 senelik bir AR-GE ve eğitim sürecinden sonra 2016 yılında ilk konteynır kahve evi konsept şubemizle COFFEETAINER 3. Nesil Kahve Evleri markamızı hayata geçirmiş olduk. İlk şubemizi o dönemde Konteynır olarak üretmemizin en büyük nedeni bu zamanlarda sıklıkla öne çıkan al-götür konseptinin artacağını öngörmüş olmamızdı. Markayı yaratmadan önceki bu AR-GE sürecinde ise biz araştırdıkça birçok ülkenin kendine has ünlenmiş ya da hiç duyulmamış birçok kahve türünü ve demleme modellerini keşfettik. Ayrıca çekirdeklerin toplanmasından bardağa konmasına kadar yapılan tüm işlemlerin son derece bilimsel, emek isteyen bir süreç olduğunu ben ve ekibim yakından gördük ve bunu kahve severlerle paylaşmak istedik. Bu paylaşımlar artık kitlesel bir hal aldı ve sadece şubelerimizde değil ayrıca fuar veya festivallerde de birçok kahve severe workshoplar yapmaktayız ve eğitimler verirken; Dünya’nın en seçkin kahve makine üreticilerinden sunum davetleri alıyoruz, onlarla birlikte ortak sunumlar yapıyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Mümkünse, lütfen kendi sağlıkları için nitelikli kahve çekirdeği ile hazırlanmış kahveleri tüketsinler. Bu çekirdeklerin %100 Arabica çekirdeği olmasına önem versinler. Çünkü hayat kahveyle başlar…

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER