22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

DANSIN VE SPORUN  EN KEYİFLİ HALİ…

DANSIN VE SPORUN  EN KEYİFLİ HALİ…

Gümüş Kedi Dans Kulübü Yöneticisi Yağmur Sağlam ile sanata  ve dans okuluna dair bir çok konuyu değerlendirdik.

 Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Sanat ve sporda toplumun her kesiminde güvenilir ve  saygın bir kurum olma vizyonu ile “2006” yılından bu  yana faaliyet göstermekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Gümüş Kedi Dans Kulübümüz, ilköğretim okulları,  liseler, üniversiteler, çeşitli dernekler ile oteller, eğlence  mekanları, alışveriş merkezlerine kadar sanat ve  sporun ulaştığı bütün özel, kurum ve kuruluşlara hizmet  vermektedir. Muratpaşa Belediyesi ile özel günlerde ve  sosyal projelerde işbirliği içinde olan kulübümüz aynı  zamanda Konyaaltı Belediyesi ve Kepez Belediyeleri ile

de ortak çalışmalarda hizmet vermektedir. Dans kültürüne eğitim hizmeti veren profesyonel  ve dinamik bir ekibiz. Bünyemizde bulunan değerli  eğitmenlerimiz ile beraber latin dansları, tango, hip hop,  oryantal, modern dans, vals, zeybek gibi birçok dans  alanında toplu ve bireysel olarak eğitim almak isteyen  kişiler için gereken tüm şartları barındıran bir kurumuz.  Aynı zamanda yeni oluşumumuz olan reformer  pilates stüdyomuz ile sağlık ve sporu birleştirerek  danışanlarımıza daha kapsamlı bir hizmeti amaçladık.  Dans kültürü adına Antalya çapında öncü marka olmak  hedefiyle çıktığımız bu yolda yaptığımız çalışmalar ile  çeşitli kitlelere hitap ederek yetiştirdiğimiz kırka yakın  eğitmenimiz ve iki yüzden fazla lisanslı öğrencilerimiz ile  sektörde doğan ihtiyacı layıkıyla yerine getirip pek çok  kişiyi dansla tanıştırdık, tanıştırmaya da devam ediyoruz.

 Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Gümüş Kedi Dans Kulübü olarak öncelikli hedefimiz  dansı ve sporu kendi enerjimizle keyifli hale getirerek  bütün danışanlarımızın mutlu olacakları bir ortam  oluşturmak. Mutlu bir danışandan daha güzel bir reklam  olmayacağına inanıyoruz ve kaliteli eğitimleri ile tercih  edilen bir marka olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu  amaçlar doğrultusunda 2006 yılından bu yana devam  eden markamızla gelecek zamanlarda da sizlere kaliteli  hizmetler vermeyi planlıyoruz.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER