24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

İNCİ ASALETİNİN GÜZELLİKLE BULUŞTUĞU NOKTA “ WHİTE PEARL”

İNCİ ASALETİNİN GÜZELLİKLE BULUŞTUĞU NOKTA “WHİTE PEARL”

WHITE PEARL  Kurucuları Aleksandra&Ferdi Mehmetoğlu , 2020 Şubat ayından beri tepeden tırnağa tüm güzellik hizmetlerini sunarak sektörde fark yaratarak ilerliyorlar.

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

“White Pearl” yani “Beyaz İnci” anlamına gelen güzellik merkezimiz Akdeniz’in incisi olan Antalya’da 13 Şubat 2020’de kapılarını açtı.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Tepeden tırnağa tüm güzellik hizmetleri sunan White Pearl, incinin asaletinden, değerinden, parlaklığından ve aşkından ilham alarak tüm kadınlara ve erkeklere inci gibi parlamayı vadetmektedir. Profesyonel ve güler yüzlü ekibi, premium ürün kalitesi, farklı bakış açısı ve gelişimi destekleyen kurucuları ile güzellik anlayışını VIP hizmet ile birleştirip müşterilerine, hak ettikleri özeni göstermek için tüm enerjisini iş aşkı ile buluşturdu.ve kısa sürede müşteri tarafından büyük beğeni toplamayı başardı. 600 m2 kurulmuş olan güzellik merkezimizde lazer epilasyondan cilt ve vücut bakımına, masajdan kuaför hizmetlerine, manikürden kalıcı makyaja kadar aklınıza gelebilecek neredeyse tüm güzellik uygulamaları mevcut.

Tüm misafirlerimizin keyifli vakit geçerebilmeleri için kuaför, cilt bakımı, Face fitness, kalıcı makyaj, masaj ve vücut bakımı, manikür ve pedikür bölümleri dışında minik misafirlerimiz için çocuk odası, gelin adayları ve tesettürlü hanımlar için VIP bölümümüz ve erkelerin bakım yaptırabilecekleri berber salonumuz mevcuttur. Profesyonel kadromuz İstanbul ve Ankara’nın en iyi uzmanlardan ve Vidal Sassoon Londra Kuaför akademisinden eğitimlerini tamamlayarak size en iyi hizmet sunabilmek için güncel trendlerini takip etmeye devam etmektedir. Ulaşılabilir lüks konseptinde hizmet sunan White Pearl, Davines, Milkshake, Genosys, ph Formula, Luxio ve Thalgo gibi sadece premium marka ürünleri kullanmaktadır.

Ayrıca, botoksuz gençleştirme olarak adlandırılan Face Fitness uygulamasını sunan Türkiye’nin ilk ve tek güzellik merkezi olmamızın gururunu yaşamaktayız.

Güzellik merkezimiz 2020 yılında Lifestyle & Beauty AWARDS tarafından “Antalya’nın En Lüks Güzellik Merkezi” ve Altın Yıldız Ödülleri tarafından “En Kaliteli Güzellik Merkezi” ödüllere layık görülmüştür.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Saçımızdan tırnağımıza, kaşımızdan kirpiğimize, cildimizden bedenimize kadar her hücremizin değişime ihtiyacı var. İçerdeki muazzam melodiyi dışarıda da dinleyebilmek için, ruhumuzun dönüşümünün bedende başladığını bulabilmek için ve en önemlisi mutluluğun, aynadaki ‘’siz’’e görünmez bağlarla bağlı olduğunu görebilmek için,

“Her şey aşk ile başlamalı” felsefesi ile  yola çıkarak kurulmuş olan “White Pearl” sizin güzellik haritanızı oluşturmaya hazır çünkü herkesin kendisini özel hissetmeye hakkı vardır…

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER