24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

GYMFACTORY İLE  RUTİNE MEYDAN OKU

Akdeniz’in en büyük spor merkezi ünvanına sahip GYMFactory “Rutine  Meydan Oku” sloganıyla herkesi spora davet ediyor.

Ezgi KURTULMUŞ – Gymfactory – Genel Koordinatör

 

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

GYMFactory olarak 2016 yılında Lara ve Kepez şubeleri ile hizmet vermeye başladık. 2017 yılında Shemall ve Konyaaltı, 2018 yılında Isparta şubelerimizi ekleyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir  misiniz?

GYMFactory olarak yeni nesil yaşam biçimi sporun yüksek ritmini “Rutine Meydan Oku” sloganıyla yeni bir sosyal harekete dönüştürerek, herkesi aktif ve zinde bir yaşama davet eden bir markayız. GYMFactory Antalya’da doğan bir marka. Antalya’nın en merkezi noktalarında hizmet vermeye başladık. Daha sonra Isparta şubemiz ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor merkezi olarak yerimizi aldık. Yakın zamanda ise Akdeniz’in farklı bölgelerinde yeni şubelerimiz ile hizmet vermeyi planlıyoruz. En kaliteli hizmeti, en iyi ekipman ve en iyi takım arkadaşlarımız ile, en uygun fiyat politikasıyla spor yapmak isteyen herkesle buluşturduğumuza inanıyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

İçinde bulunduğumuz bu dönemde sosyal zamanımızı en doğru değerlendirebileceğimiz aktivite spor yapmaktır. Bağışıklığımızı güçlendirerek, bu dönemi en zinde şekilde atlatmaya çalışmalıyız. Sadece bu dönem  değil, her dönem dikkat etmemiz gerektiğinin artık bilincinde olmalıyız. Bağışıklığımızı spor yaparak ve beslenmemize dikkat ederek koruyabiliriz. GYMFactory olarak üyelerimizin hem spor, hem de beslenme programını düzenli olarak takip etmekteyiz. Unutmayalım ki deprem değil, çürük bina öldürüyor. Ve unutmayalım ki korona değil, zayıf bünye öldürüyor! Bu yüzden  herkesi spora davet ediyoruz.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER