22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇIKTIK YOLA…

HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇIKTIK YOLA…

Profesyonel hizmet kadrosu, en kaliteli dermotolojik ürünler ve son teknoloji cihazları ile yaşama anlam katan güzellikler yaratmak, var olan güzellikleri korumak-arttırmak; bedeniniz ve cildinizle birlikte ruhunuza da sağlık ve estetik katmak için burdayız…

Banu GÜNALTAY- ESTEFORM Güzellik ve Spor Merkezi Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?
Güzellik, zayıflama ve spor sektöründe ESTEFORM markası ile 6 yıldır hizmet veriyoruz. Ama benim güzellik ve sağlık sektörüyle tanışmam 2000 yılıdır. Aile şirketi ile başladığımız SPA merkezleri işletmeciliğini, birçok markalaşmış otelin SPA merkezlerini işleterek devam ettirdik. 6 yıldır da ESTEFORM Güzellik ve Spor Merkezi ile Antalya merkezinde devam ediyorum.

 

Markanız hakkında bilgi verir misiniz?
Üyelerimize öncelikle sağlıklı ve kalıcı zayıflama ve bunu sürdürebilme alışkanlığı kazandırmak  hedefimiz. Bu konuda sağladığımız güven sayesinde yıllardır referansla çalışan bir merkeziz. Zayıflama konusunda başta EMS olmak üzere spor, bölgesel incelmede LPG ve Rasping cihazlarımızla hizmet veriyoruz. Zayıflamanın yanında lazer epilasyon konusunda iddialı olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca cilt bakımları, iz leke sorunları, cilt yaşlanmasına karşı ihtiyacınız olan bakımlar mevcut. Fibroblast Plasma cihazımız ile göz kapağı düşüklüğü, ince çizgiler ve et benleri sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz. Problemli ayak ve tırnak sorunlarınız için podolog hizmetimiz var.

 

Markanızın hedef kitlesine mesajı nedir?
İyi bir sonuç, iyi bir iletişim ile başlar. ESTEFORM’un felsefesi; her şeyden önce sizi anlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuştur. ESTEFORM’a adım attığınız an, zayıflamadan güzelliğe, cilt bakımlarına, spor ve estetiğe kadar ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 22:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER