22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

ÖZEL KÖNİ POLİKLİNİĞİ İLE KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Verdiği hizmetler ve uzman kadrosuyla yenilikleri takip ederek sunan Özel Köni Polikliniği en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Dr. Erkan ALDEMİR Özel Köni Polikliniği Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

1996’dan beri müşterilerimize sunduğumuz güler yüzlü hizmetin yaşattığı mutlulukla büyüyoruz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Özel Köni Polikliniği olarak 1996 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteren kliniğimiz Medikal Estetik Uzmanı Dr. Erkan Aldemir ve Uzman Estetisyen İlknur Köni önderliğinde; alanında uzman ve deneyimli Hemşire, Estetisyen, Masöz, Kuaför, Manikürist’ den oluşan bir ekiple hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tıp merkezi olarak tüm medikal estetik uygulamalar, anti aging uygulamalar, iz ve leke tedavileri, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, kuaför hizmetleri olmak üzere ihtiyacınız olan birçok alanda hizmetlerimizi genişleterek çalışmamızı sürdürüyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

24 yıldır Özel Köni Polikliniği olarak; etik değerleri temel alarak sürekli geliştirdiğimiz hizmet standartlarımızla, özenli, kaliteli ve hijyenik klinik koşullarda gerçekleştirdiğimiz medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla Antalya’da, diğer şehirlerden ve yurt dışından gelen tüm danışanlarımızın beğenisini kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Bu gururu yaşatan ve bu yolculukta bizi yalnız bırakmayan Köni Ailesi’nin tüm değerli fertlerine, tüm danışanlarımıza ve bu keyifli sohbet için GM Medya’ya yürekten teşekkür ediyoruz.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER