24.3 C
Antalya
Cuma, Haziran 18, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SAĞLIĞA VE GÜZELLİĞE DAİR HER ŞEY

Esteform Güzellik ve Spor Merkezi Kurucusu Banu Günaltay ile 2020 yılın değerlendirdik. Ve 2021 hakkında beklentilerini dinledik.

2020 yılı güzellik merkezleri için nasıl bir yıldı?

Elbette ki pandemi birçok işletmeyi olduğu gibi bizi de etkiledi. Başlangıçta 2 ay zorunlu kapandık. Ama  aldığımız önlemler, hijyen kuralları ve kampanyalarla  zorlu bir yılı atlattık. Bu arada moral bozmadan,  İşletmemize Yeni cihaz ve ürün gamı ilave ettik. Yeni yıldan itibaren yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

2021 sezonu için güzellik merkezi olarak beklentiniz nedir?

Görüyorum ki 2020 yılında herkes çok bunaldı ve ilk  aylardaki moral bozukluğunun ardından, hem moral  bulmak, hem de özellikle sağlık için kişisel bakıma,  spor ve sağlıklı yaşama olan ilgi artarak devam  ediyor. Bu nedenle 2021 sezonuna hızlı ve güzel başladık, öyle de devam edeceğini düşünüyorum.

Esteform’u öne çıkaran özellikleriniz nelerdir?

Özellikle yıllardır sağlıklı yaşam hedefiyle üyelerimizi  yönlendirdiğimiz için, spor ve bölgesel incelme  konusunda son teknoloji ve güvenilir cihazlar,  uzman kadro konusunda taviz vermiyoruz. Ve  elbette bedenimiz kadar cildimize de önem verme  konusunda cilt bakımlarında başarılıyız.

Esteform sezon öncesi kampanyalarınız var mıdır?

Dönem dönem kampanyalar yapıyoruz, sezon öncesi de sürpriz kampanyalarımızı instagram  sayfamızdan duyurmaya devam edeceğiz.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER