24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SANTIS CLUB FITNESS & SPA TÜM YENİLİKLERİ TAKİP EDİYOR

SANTIS CLUB FITNESS & SPA TÜM YENİLİKLERİ TAKİP EDİYOR

2006 yılından beri sektörde var olan Santis Club Fitness & Spa kendini geliştirerek büyümeye devam ediyor. Çalıştığı tüm tesislere bilgi ve birikimlerini aktarıyor.

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

Markamız resmi olarak 2006 yılında Miramare Hotels Kumköy’de ilk şubesinden bu yana hizmet vermektedir.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Santis Spa’yı 4 kardeş birlikte Türkiye’de birçok 5 yıldızlı tesisin uzun yıllar Spa müdürlüğünü yaptıktan sonra kurduk. Sektördeki en tecrübeli çalışanlar arasından ekibimizi kurarak bu markayı oluşturduk. Markamız Antalya, İstanbul, Ankara, KKTC ve Montenegro’da onlarca 5 yıldızlı tesisin Spa merkezinin işletmesini üstlendi ve halen işletmekte olduğu 14 adet tesis mevcuttur. Montenegro’da ülkenin ilk Türk hamamını 2016 yılında markamız inşa etmiştir ve Hamam kültürünü Şu anda Montenegro’da 7 adet 5 yıldızlı tesisin Spa Merkezine adapte etmiş durumdayız. Markamız yılın uzun bir döneminde 300 kişiyi aşan bir ekiple hizmet vermektedir. Markamız şimdiye kadar Antalya’nın köklü grup otelleri dışında, Hilton,İberostar, Melia, Aman, Falkensteiner gibi Uluslararası Hotel Markaları ile de çalışmış ve çalışmaktadır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Santis Club Fitness & Spa olarak her gün gelişen bu sektörde markamızı en iyi temsil edebilmek adına kendimizi geliştiriyor ve sektörün uluslararası yeniliklerine adapte olmaya çalışıyoruz. Uzun yıllar emek verdiğimiz bu markayı Uluslararası bir Spa Markası haline getirebilmek için halen çabalıyoruz. Bizlerle çalışacak her tesis bizlerin tüm tecrübesinden ve sektördeki çözümlerinden faydalanacaktır. Santis Club Fitness & Spa’nın tüm çalışanları adına teşekkür ederim.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER