24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SECRET BEAUTY NİSA GÜNDÜZ İLE GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATMA ZAMANI

Secret Beauty Nisa Gündüz, kaliteli hizmetiyle her geçen gün büyümeye ve müşterilerine yenilikler sumaya devam ediyor. İddialı uygulamalarıyla güzelliğinize güzellik katıyor.

 

Secret Beauty Nisa Gündüz Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz markamızın kalitesini her geçen gün arttırarak büyütmek ve yenilikler katmak bizi çok mutlu ediyor.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Güzellik ve estetik merkezimizde siz değerli danışanlarımız hanımlar ve beylere karma sistem olarak hizmet vermekteyiz merkezimizde FDA onaylı fiber son sistem Diode gerçek buz lazer

bulunmaktadır. Ten rengine göre seçimler en ince tüylerinizi gören başlık, yanma riski 0, ağrısız acısız 810 nanometre kıl kökü derinliğine ulaşım yaz kış işlem yapabilme Antalya’da ilk ve tek olarak bizim kullandığımız bölgesel incelme+cihazları Magiccrush Kavitasyon Vakum + Radyo Frekans, Vibrasyon Bio + Radyo ve bunlara destek olarak G5 + Lenf Drenaj ayrıca medikal cilt bakımları cilt onarımları dermaten (cilt yenileme) uygulamaları. Kirpik, lifting tüm işlemlerimizde iddialıyız. Dergiyi okuyan turizmcilere yüzde 20 indirim uygulanacaktır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Zaman çabuk geçiyor sen hala düşünüyor musun? Şimdi bizimle güzelliğine güzellik katma zamanı. Aynaya bakmayı kes, güzelliğin benimle beraber senin elinde.

 

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER