22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SPORTSART HEM BEDENİNİZE HEM RUHUNUZA İYİ GELİYOR

“Önce kendimize yatırım yapmalıyız” felsefesiyle yola çıkan Sportsart, hem  ruhunuza hem de bedeninize iyi gelecek aktiviteler sunuyor. Hayatınızı daha anlamlı hale getiriyor.

Aslı ERGÜN – SPORTSART Kurumsal Satış Sorumlusu

 Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Sosyal yaşama dair bir merkez kurmayı hedeflerken, 2009’da Fabrique Club’ı açtık.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Burada Fitness, SPA, kozmetik, gastronomi ve atölye bölümlerimizle misafirlerimize sağlıklı ve keyifli bir yaşam için deneyimler sunuyoruz. Yaptığımız işle insanları sağlıklı hayat programlarıyla buluştururken atölye bölümünde workshop, eğitim ve seminerler düzenliyoruz. Böylece sadece fiziksel iyi olma hâlini düşünsel iyi olma hâliyle buluşturuyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Sağlık önce zihinde sonra bedende başlamalı ve bunun için en büyük yatırımı kendimize yapmalıyız. Özelikle yaşadığımız bu pandemi sürecinde, sağlıklı kalmanın önemini çok daha iyi anladığımızı, düzenli egzersizin, sağlıklı beslenmenin kaliteli yaşam sürmemizdeki etkilerini fark ettiğimizi ve bunun yaşam standartlarımız haline getirmemiz gerektiğini misafirlerimize hatırlatmak istiyoruz. İyi görünmek, iyi hissetmek, sağlıklı bir yaşamın aynı zamanda mutlu yaşamın en büyük adımlarıdır. Fabrique Club Ailesi olarak bu minvalde hayatımızı daha değerli yaşamaya davet ediyoruz.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER