22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

TANGONUN BÜYÜLÜ DÜNYASI

TANGONUN BÜYÜLÜ  DÜNYASI

“Milagro Del Tango”  siz dans tutkunlarını  aşk ve tutkunun dansı  tango ile buluşmaya  davet ediyor…

 Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Ukrayna’da Kiev, Kharkiv ve Poltava’da 20 yıldır  Tango eğitimi veren Milagro  Del Tango, dans okullarına  bir yenisi üç buçuk yıl  önce Antalya şubesi olarak  benim tarafımdan kuruldu.

Aşkın ve tutkunun dansı  tango, Milagro Del Tango…  İspanyolca bir isim; tangonun mucizesi demek. Okulumuz üç  buçuk yıldır hizmet vermekte.

 Markanız hakkında bize  bilgi verebilir misiniz ?

“Milagro Del Tango” siz dans tutkunlarını aşk ve  tutkunun dansı tango ile  buluşmaya davet ediyoruz. Beş yaşından itibaren dansın içindeyim. Karakter dansçı ve koreograf  olarak Rusya ve Türkiye’de pek çok deneyimim oldu.  Tam bir Tango tutkunuyum. Bu heyecanımı sizlerle  paylaşmak istiyorum. Milagro Del  Tango un Antalya dışında 3 şubesi  daha vardır. Kharkiv- Kiev ve Poltava  tüm okullarımızda aynı eğitim sistemi  uygulanmaktadır. Grup dersleri ve  özel ders olarak eğitimler vermekteyiz.  Sosyal dansçı ve yarışmalara  katılmak isteyen profesyonel  sporcular yetiştirmekteyiz. Siz de  gelin heyecanımıza ortak olun.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Hayatın yorucu maratonunda  bunaldıysanız bize katılıp, birbirinden  güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem  bedeninizi dinlendirebilirsiniz!

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER