21.3 C
Antalya
Cumartesi, Eylül 25, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

VAGHEGGI İTALYA MARKASI İLE DÜNYA ÇAPINDA 40 ÜLKEDEYİZ

İtalyan markası Vagheggi Yönetim Kurulu Başkanı ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Vagheggi’nin Türkiye hikayesini bizimle paylaşır mısınız?

Türkiye gibi önemli bir pazarda ortak bulmak için  çok zaman harcadık, bazı şirketleri test ettik,  ancak kimse bizi ilerlemeye ikna edecek kadar  güçlü olmadı. Neyse ki derin bir değerlendirmeden  sonra, çok iyi bir vizyon ve yüksek kapasiteli ekibe  ve güzellik uzmanlarına sahip en iyi şirket olan  Nurederm ile tanıştık.

Vagheggi DNA’sı ve bilgisi, 1975 yılında güzellik  salonları ürünlerinin yanına SPA ürünlerini ekledi.   SPA’ daki iddalı performansını göstermek ve aynı  zamanda Vagheggi Spa tedavilerini seçen tüm  müşterileri için kusursuz deneyim kazandırmak  adına geliştirilen sağlık konsepti ile planlamalara  başlandı. Dünya çapında yaklaşık 40 ülkedeyiz.  Mükemmel masajlara eksiksiz çözümler yaratmak  için en iyi ürünleri tedarik ediyoruz. Örneğin ; Vagheggi Meksika’da Spa pazarında çok talepkar  çünkü turistlerin SPA ilgisi açısından en büyük  ülkelerden biri. Yucatan Sahilleri’nde ve Rusya’da  olduğu gibi en iyi Spa Otellerinde Vagheggi ürün  yelpazesi bulunmakta. Uçucu yağlardan başlayarak  çok profesyonel yüz yaşlanma önleyici tedavilere,  yeniden şekillendirmeden, Spa dünyasına adanmış  rahatlatıcı ritüellere kadar 300’den fazla referansa  sahiptir. Baştan ayağa ve doğrudan müşterinin  kalbine hizmet ediyoruz.

Türkiye’deki Vagheggi pazarının hedefleri nelerdir?                                                  

Diğer ülkelerde yaptığımız gibi Türkiye’ deki Spa’ lar ile uzun vadeli bir ilişki kurmak hedefindeyiz.  Eğitimlere ve yenilikçi ürünlere destek vermek  istiyoruz. Yüz ve vücut tedavileri için anahtar  teslim çözüm sunmak ve aynı zamanda markaya  bağlılık geliştirmek istiyoruz. Organik bir trend  haline gelmeyi hedefliyoruz. Vagheggi %100 doğal,  bu yüzden çok güçlü içsel özelliklerle, stil ve  aroma terapiyle sürdürülebilir güzellik yaratıyoruz.  Ortağımız Nurederm ile tüm Spa yöneticilerinin  ihtiyaç duydukları tam desteği vermek için bir ağ  oluşturmak istiyoruz. Sadık müşterilerimiz ile İtalya’ da buluşmalar, Vagheggi merkezinde  eğitimler ve deneyimler hedefliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER