22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

YURT DIŞI PAZARINDA GİDEREK BÜYÜYOR

Açıldığı günden bugüne kadar başarılı işlere imza atan  Dilan Polat Güzellik Merkezi uzun yıllardır güzellik sektöründe emin adımlarla ilerliyor. Dilan Polat Güzellik Merkezi yurt dışı pazarında giderek büyüyor.

Rahşan CENİK- Dilan Polat Güzellik Merkezi – Franchise Kurucusu

Kaç yıldır hizmet vermektesiniz?

Markamız ile 3 yıldır hizmet vermekteyiz. Dilan Polat güzellik sektörü eğitimlerinin yanı sıra cilt analizi ve zayıflamayla ilgili eğitimlerini de alarak kız kardeşi Sıla Doğu ile bu markayı oluşturmuştur. Eğitimlerin dışında sektöre yönelik sertifikalarını yurt içi ve yurt dışında alarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kendi üretimi olan yağ kırma cihazını hayata geçirerek sektörde çok ses getirmiştir. Cihazı kullanan müşterilerimiz öncesi ve sonrasındaki fark ile büyük değişimi görüyorlar. Bu da bize üst düzey müşteri memnuniyetini sağlıyor. Şu anda 18 şubemiz hazır, açık ve aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yurt dışı şubelerimizi ise Almanya’da ve Hollanda’da yeni açtık. Yakın zamanda 38 şubeye ulaşacağız.

Neden, Dilan Polat? Markanızı ön plana çıkaran detaylardan bahseder misiniz?

Çünkü Dilan Hanım bir kadın girişimci ve bir anne ve aynı zamanda çok çalışkan. Bu markayı oluştururken çok emek vermiş ve çok çalışmış Rasping de oldukça iyi planlanmış ve harika sonuçlar yaratan bir cihaz. Tüm bunların sonucunda ise başarı kaçınılmaz.

Hedef kitlenize mesajınız nedir ?

Kesinlikle vücut şekillendirmede iddialıyız. Türkiye genelinde bir numarayız. Ameliyatsız, ameliyat riski almak istemeyen ya da ameliyattan korkan tüm bay ve bayanları her kitleyi merkezimize bekliyoruz.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER