DANSIN VE SPORUN  EN KEYİFLİ HALİ…

DANSIN VE SPORUN  EN KEYİFLİ HALİ…

Gümüş Kedi Dans Kulübü Yöneticisi Yağmur Sağlam ile sanata  ve dans okuluna dair bir çok konuyu değerlendirdik.

 Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Sanat ve sporda toplumun her kesiminde güvenilir ve  saygın bir kurum olma vizyonu ile “2006” yılından bu  yana faaliyet göstermekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Gümüş Kedi Dans Kulübümüz, ilköğretim okulları,  liseler, üniversiteler, çeşitli dernekler ile oteller, eğlence  mekanları, alışveriş merkezlerine kadar sanat ve  sporun ulaştığı bütün özel, kurum ve kuruluşlara hizmet  vermektedir. Muratpaşa Belediyesi ile özel günlerde ve  sosyal projelerde işbirliği içinde olan kulübümüz aynı  zamanda Konyaaltı Belediyesi ve Kepez Belediyeleri ile

de ortak çalışmalarda hizmet vermektedir. Dans kültürüne eğitim hizmeti veren profesyonel  ve dinamik bir ekibiz. Bünyemizde bulunan değerli  eğitmenlerimiz ile beraber latin dansları, tango, hip hop,  oryantal, modern dans, vals, zeybek gibi birçok dans  alanında toplu ve bireysel olarak eğitim almak isteyen  kişiler için gereken tüm şartları barındıran bir kurumuz.  Aynı zamanda yeni oluşumumuz olan reformer  pilates stüdyomuz ile sağlık ve sporu birleştirerek  danışanlarımıza daha kapsamlı bir hizmeti amaçladık.  Dans kültürü adına Antalya çapında öncü marka olmak  hedefiyle çıktığımız bu yolda yaptığımız çalışmalar ile  çeşitli kitlelere hitap ederek yetiştirdiğimiz kırka yakın  eğitmenimiz ve iki yüzden fazla lisanslı öğrencilerimiz ile  sektörde doğan ihtiyacı layıkıyla yerine getirip pek çok  kişiyi dansla tanıştırdık, tanıştırmaya da devam ediyoruz.

 Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Gümüş Kedi Dans Kulübü olarak öncelikli hedefimiz  dansı ve sporu kendi enerjimizle keyifli hale getirerek  bütün danışanlarımızın mutlu olacakları bir ortam  oluşturmak. Mutlu bir danışandan daha güzel bir reklam  olmayacağına inanıyoruz ve kaliteli eğitimleri ile tercih  edilen bir marka olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu  amaçlar doğrultusunda 2006 yılından bu yana devam  eden markamızla gelecek zamanlarda da sizlere kaliteli  hizmetler vermeyi planlıyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here