LA STONE SPA ÜST DÜZEY MEMNUNİYET SUNUYOR

LA STONE SPA ÜST DÜZEY MEMNUNİYET SUNUYOR

LA STONE SPA, Yenilikleri takip ederek her gün kendini geliştirerek, müşterilerine en üst düzey memnuniyeti sağlıyor.  La Stone SPA, sağlıklı ve mutlu yaşamın yolunu aralıyor…

YUSUF ÖZSOY / YÖNETİCİ LA STONE SPA

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Tash Turizm-LA STONE SPA olarak 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz. Her geçen yıl SPA sektörü dünyada muazzam bir büyüme ve gelişme sağlamaktadır. Bizler de yenilikleri takip edip araştırarak, özenle yolumuza devam etmekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verir misiniz?

Hizmet sektöründe yaptığımız iş, kişilerin sağlıklarına yönelik olduğu için ayrı bir önem taşımaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi, hijyen faktörlerine gösterilen özen, iletişim becerileri, SPA tasarımı ve dekorasyonu, tasarımın çekiciliği, organizasyon yönetimi, misafir ve personel memnuniyeti SPA yönetiminde oldukça hassas olduğumuz konular arasında yer almaktadır.  Sunduğumuz hizmetin kusursuz olmasında, alınan teknolojik cihazların, kaliteli ürünlerin yanı sıra eğitimli personellerimizin de özverili çalışmasının payı büyüktür. Örnek olarak ;  4 sistemi bir araya getiren son teknoloji robolex cihazı ile ilk seansta bile farkı hissettirmekteyiz. Robolex, lipo ultrasond, multipolar radyofrekansı, 3 sistemin bir arada çalışmasıyla oluşan sinerjik etki sayesinde yağ hücrelerinde azalma oluşurken, cildin sıkılaşması ve toparlaması da sağlanır. Ve yine bu cihaz ile yüz uygulamalarında, radyofrekans ile uyarılan dokularda elastin ve kolajen üretimi artar. Bu sayede ciltte yenilenme ve sıkılaşma sağlanırken, kırışıklıklarda azalma meydana gelir. Böylece ciltte belirgin bir gençleşme sağlanır. Misafir ve personellerimizden aldığımız geri dönüş tamamen sonuca ve hedefe ulaşılmış memnuniyet seviyesinde en üst sıradadır. Yine son yıllarda uygulamaya geçirdiğimiz bio-enerji cihazı ile sunduğumuz hizmette, tek başına yeterli olacağı gibi masaj ile birleştirerek etkisini arttırmaktayız. Cihazımız enerji kanalları ve iç organları hakkında geleneksel Çin tıbbı tekniklerinden geliştirilen üst teknoloji bir cihazdır.

Türkiye turizm SPA sektöründe geçmişten süregelen kalifiye personel yetiştirme ve bulma konusundaki eksiklikleri ele alıp, bu konuda yaptığımız çalışmalar neticesinde oluşturduğumuz eğitim kolumuz ile birlikte, çalıştığımız personellerimizin mesleki anlamdaki eğitimleri, yabancı dil, misafir memnuniyeti ve davranış biçimi üzerine verilen eğitimlerin sistematik, sürdürülebilir iş yaklaşımı ve kariyer planlamalarına kadar düzenli ve sistemli hareket etmekteyiz. Mesai saatleri içerisinde minimum bir saat yaptığımız eğitimlerin mutlaka olumlu bir şekilde geri dönüşünü almaktayız. Birlikte çalıştığımız yönetim ekibi için mutlak en iyi ve en karlı SPA konseptini ve operasyonunu oluşturmaya odaklanmak tamamen özgür düşünme ve yaratıcılık ilkeleri içerisindedir.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

SPA hizmetlerimizin , tasarımdan planlamaya ve devam eden operasyonel çalışmalarımızın en küçük detayında mükemmellik için çalışıyoruz.  Sağlık ve hizmet konusunda tutkuluyuz. Yenilikçi ve yaratıcıyız. Hayatı, zindeliği ve hizmeti seviyoruz. SPA  & Wellness hayatımız için lüks değil, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşamın yoludur.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here