GYMFACTORY İLE  RUTİNE MEYDAN OKU

Akdeniz’in en büyük spor merkezi ünvanına sahip GYMFactory “Rutine  Meydan Oku” sloganıyla herkesi spora davet ediyor.

Ezgi KURTULMUŞ – Gymfactory – Genel Koordinatör

 

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

GYMFactory olarak 2016 yılında Lara ve Kepez şubeleri ile hizmet vermeye başladık. 2017 yılında Shemall ve Konyaaltı, 2018 yılında Isparta şubelerimizi ekleyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir  misiniz?

GYMFactory olarak yeni nesil yaşam biçimi sporun yüksek ritmini “Rutine Meydan Oku” sloganıyla yeni bir sosyal harekete dönüştürerek, herkesi aktif ve zinde bir yaşama davet eden bir markayız. GYMFactory Antalya’da doğan bir marka. Antalya’nın en merkezi noktalarında hizmet vermeye başladık. Daha sonra Isparta şubemiz ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor merkezi olarak yerimizi aldık. Yakın zamanda ise Akdeniz’in farklı bölgelerinde yeni şubelerimiz ile hizmet vermeyi planlıyoruz. En kaliteli hizmeti, en iyi ekipman ve en iyi takım arkadaşlarımız ile, en uygun fiyat politikasıyla spor yapmak isteyen herkesle buluşturduğumuza inanıyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

İçinde bulunduğumuz bu dönemde sosyal zamanımızı en doğru değerlendirebileceğimiz aktivite spor yapmaktır. Bağışıklığımızı güçlendirerek, bu dönemi en zinde şekilde atlatmaya çalışmalıyız. Sadece bu dönem  değil, her dönem dikkat etmemiz gerektiğinin artık bilincinde olmalıyız. Bağışıklığımızı spor yaparak ve beslenmemize dikkat ederek koruyabiliriz. GYMFactory olarak üyelerimizin hem spor, hem de beslenme programını düzenli olarak takip etmekteyiz. Unutmayalım ki deprem değil, çürük bina öldürüyor. Ve unutmayalım ki korona değil, zayıf bünye öldürüyor! Bu yüzden  herkesi spora davet ediyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here