HAK ETTİĞİNİZ GÜZELLİK İÇİN ART OF BEAUTY

HAK ETTİĞİNİZ GÜZELLİK İÇİN ART OF BEAUTY

Art Of Beauty, Tüm kadınların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Rahatlık ve konfor ile kaliteli hizmetlerini sürdürüyor.

Canan BAL & Mine KARADENİZ Art of Beauty Kurucuları

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

Art Of Güzellik olarak 2018 yılından itibaren 3 yıldır hizmet vermekteyiz. Kuruluş vizyonu olarak, müşterilerin hak ettikleri güzelliği ve sağlığı sizlere sunmayı benimsemekteyiz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Art Of Beauty Center ekibi olarak müşteri haklarına saygılı, sizlerin sağlıklı yaşamınıza destek olmayı ve güzelliğinizi sürekli kılmak için, cildinize ve sağlığınıza en iyi uygulamaları gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Gelişmiş estetik teknolojisi ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada aranan ve tercih edilen bir estetik ve güzellik merkezi olmayı amaçlıyoruz. Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz.

Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz, her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi yaşayacaksınız.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Bizim hedef kitlemiz tüm kadınlar… Herhangi bir kesimin değil tüm kadınların ulaşabileceği bir merkez olmayı hedefliyoruz . Çünkü güzelleşmek ve bakım yaptırmak her kadının en doğal hakkı… Uzman kadromuzla sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışarak dilediğiniz konuda istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here