LUXURY BEAUTY CENTER DÜNYA ÇAPINDA BAŞARILARI HEDEFLİYOR

LUXURY BEAUTY CENTER DÜNYA ÇAPINDA BAŞARILARI HEDEFLİYOR

Luxury Beauty Center, 2010 yılında güzellik sektörüne yenilikler getirerek adım attı. Sektörün öncü markalarından biri olan Luxury Beauty Center’ın hedefi  ise dünya çapında başarılara imza atmak.

Luxury Beauty Center’ın Sahibi Güven Şahlı

 

Markanızı tanıyabilir miyiz? Hizmetlerin nedir?

 

2010 yılından itibaren güzellik sektörüne yepyeni bir anlayışla giriş yapan Luxury Beauty Center, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, el ve ayak bakımı, cilt bakımı ve yenileme, cerrahi operasyon gerektirmeyen temassız estetik üzerine geliştirdiği özel formüller sayesinde sektörün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır. Luxury Beauty Center, sunduğu hizmetlerle, danışanlarını ve danışanlarının yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibiyle, altyapısıyla, güzellik sektöründe model oluşturmayı, Türkiye’de ve Dünya’ da hedeflemektedir.

 Luxury Beauty Center, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve güzellik sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla; koruyucu ve iyileştirici hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, güzellik sektörü alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, güzellik sektörü ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanları yetiştirmek, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve danışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

 

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz mesajınız nedir?

 

Güzellik ve sağlık ancak bir diğeri var olduğunda diğerinin varlığını sürdürebilir. Sürdürebilir bir güzellik için ise zamanlama, kontrol ve uzman görüşü gibi kıstaslar dikkate alınmalıdır. Çünkü güzellik ve estetik doğallık ve uyum demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here