ÖZEL KÖNİ POLİKLİNİĞİ İLE KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Verdiği hizmetler ve uzman kadrosuyla yenilikleri takip ederek sunan Özel Köni Polikliniği en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Dr. Erkan ALDEMİR Özel Köni Polikliniği Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

1996’dan beri müşterilerimize sunduğumuz güler yüzlü hizmetin yaşattığı mutlulukla büyüyoruz.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Özel Köni Polikliniği olarak 1996 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteren kliniğimiz Medikal Estetik Uzmanı Dr. Erkan Aldemir ve Uzman Estetisyen İlknur Köni önderliğinde; alanında uzman ve deneyimli Hemşire, Estetisyen, Masöz, Kuaför, Manikürist’ den oluşan bir ekiple hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tıp merkezi olarak tüm medikal estetik uygulamalar, anti aging uygulamalar, iz ve leke tedavileri, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, kuaför hizmetleri olmak üzere ihtiyacınız olan birçok alanda hizmetlerimizi genişleterek çalışmamızı sürdürüyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

24 yıldır Özel Köni Polikliniği olarak; etik değerleri temel alarak sürekli geliştirdiğimiz hizmet standartlarımızla, özenli, kaliteli ve hijyenik klinik koşullarda gerçekleştirdiğimiz medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla Antalya’da, diğer şehirlerden ve yurt dışından gelen tüm danışanlarımızın beğenisini kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Bu gururu yaşatan ve bu yolculukta bizi yalnız bırakmayan Köni Ailesi’nin tüm değerli fertlerine, tüm danışanlarımıza ve bu keyifli sohbet için GM Medya’ya yürekten teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here