SECRET BEAUTY NİSA GÜNDÜZ İLE GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATMA ZAMANI

nisa gündüz

Secret Beauty Nisa Gündüz, kaliteli hizmetiyle her geçen gün büyümeye ve müşterilerine yenilikler sumaya devam ediyor. İddialı uygulamalarıyla güzelliğinize güzellik katıyor.

 

Secret Beauty Nisa Gündüz Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz markamızın kalitesini her geçen gün arttırarak büyütmek ve yenilikler katmak bizi çok mutlu ediyor.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Güzellik ve estetik merkezimizde siz değerli danışanlarımız hanımlar ve beylere karma sistem olarak hizmet vermekteyiz merkezimizde FDA onaylı fiber son sistem Diode gerçek buz lazer

bulunmaktadır. Ten rengine göre seçimler en ince tüylerinizi gören başlık, yanma riski 0, ağrısız acısız 810 nanometre kıl kökü derinliğine ulaşım yaz kış işlem yapabilme Antalya’da ilk ve tek olarak bizim kullandığımız bölgesel incelme+cihazları Magiccrush Kavitasyon Vakum + Radyo Frekans, Vibrasyon Bio + Radyo ve bunlara destek olarak G5 + Lenf Drenaj ayrıca medikal cilt bakımları cilt onarımları dermaten (cilt yenileme) uygulamaları. Kirpik, lifting tüm işlemlerimizde iddialıyız. Dergiyi okuyan turizmcilere yüzde 20 indirim uygulanacaktır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Zaman çabuk geçiyor sen hala düşünüyor musun? Şimdi bizimle güzelliğine güzellik katma zamanı. Aynaya bakmayı kes, güzelliğin benimle beraber senin elinde.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here