SPORTSART HEM BEDENİNİZE HEM RUHUNUZA İYİ GELİYOR

“Önce kendimize yatırım yapmalıyız” felsefesiyle yola çıkan Sportsart, hem  ruhunuza hem de bedeninize iyi gelecek aktiviteler sunuyor. Hayatınızı daha anlamlı hale getiriyor.

Aslı ERGÜN – SPORTSART Kurumsal Satış Sorumlusu

 Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

Sosyal yaşama dair bir merkez kurmayı hedeflerken, 2009’da Fabrique Club’ı açtık.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Burada Fitness, SPA, kozmetik, gastronomi ve atölye bölümlerimizle misafirlerimize sağlıklı ve keyifli bir yaşam için deneyimler sunuyoruz. Yaptığımız işle insanları sağlıklı hayat programlarıyla buluştururken atölye bölümünde workshop, eğitim ve seminerler düzenliyoruz. Böylece sadece fiziksel iyi olma hâlini düşünsel iyi olma hâliyle buluşturuyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Sağlık önce zihinde sonra bedende başlamalı ve bunun için en büyük yatırımı kendimize yapmalıyız. Özelikle yaşadığımız bu pandemi sürecinde, sağlıklı kalmanın önemini çok daha iyi anladığımızı, düzenli egzersizin, sağlıklı beslenmenin kaliteli yaşam sürmemizdeki etkilerini fark ettiğimizi ve bunun yaşam standartlarımız haline getirmemiz gerektiğini misafirlerimize hatırlatmak istiyoruz. İyi görünmek, iyi hissetmek, sağlıklı bir yaşamın aynı zamanda mutlu yaşamın en büyük adımlarıdır. Fabrique Club Ailesi olarak bu minvalde hayatımızı daha değerli yaşamaya davet ediyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here