YOLCULUKLARINI ULUSLARARASI ARENADA TAÇLANDIRACAKLAR

YOLCULUKLARINI ULUSLARARASI ARENADA TAÇLANDIRACAKLAR

Titizlikle çalışmalar gerçekleştirerek sektöründe iddialı olan OCEAN Club, gelecekte yolculuklarını uluslararası arenada yer alarak taçlandırmayı hedefliyor…

Ulaş ACAR & İzzet ACAR OCEAN CLUB SPA Kurucuları

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?

İnsanlar eski çağlardan günümüze kadar zihnin ve ruhun rahatlamasından ve dinlenmesinden büyük keyif almışlardır. İnsanların fiziksel ve ruhsal dinçliğe olan ihtiyacı gittikçe artmaktadır. Bunun bilincinde olan bizler 2001 yılında Özkaymak Avsallar ve Kemer Oteli’nde Ocean Club olarak markamızı yarattık. Bizler kişiye özel hizmet anlayışını benimsemiş olup; eğitimli, tecrübeli, sorumluluğunun bilincindeki personelimiz ve ayrıcalıklı atmosferimiz ile misafirlerimizi günlük streslerinden uzaklaştırıp dinlenmelerini sağlayacak bir SPA ve Fıtness Merkezi oluşturmayı görev edindik.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Neredeyse bütün ülkelere kıyısı olan, dünyadaki bütün gizemleri içinde barındıran, sadece dünyanın en iyi kaptanlarının kullandığı muhteşem gemilere ev sahipliği yapan, bolluk, bereket, zenginlik kavramlarını çağrıştıran ‘okyanus’ kelimesinden esinlenerek OCEAN CLUB markasını yarattık. Okyanuslarda kaptanlık yapmak göllerde veya denizlerde kaptanlık yapmaya asla benzemez.

Deniz kaptanlarından yerel düşünmeleri, ulusal bir vizyona sahip olmaları beklenebilir, ancak okyanuslarda görev yapan kaptanların her kültüre vakıf, en az 3-4 dil bilen, uluslararası büyük bir vizyona sahip olmaları gerekir. Deniz kaptanları bir problemle karşılaştıklarında sığınabilecekleri yakın bir kıyıya her zaman sahiptirler, ama okyanus kaptanlarının o problemleri çözüp gemiyi daha ileriye götürmekten başka seçenekleri yoktur.

Bu anlayış, beklenti ve bu hikâyelerle markamızı kurduk. Hem konuştukları yabancı dil sayılarıyla, hem de dünyanın birçok yerinden gelen misafirleri ağırlamalarıyla bu sorumluluğu taşıyabildiklerine şahit olduk, oluyoruz. Bu hassasiyetle ilham aldığımız isimden ilham duyduğumuz geleceğe olan yolculuğumuzda başarımızı uluslararası arenada taçlandırmaya devam ediyoruz.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

OCEAN CLUB kalitesi ile hizmet verdiğimiz spalarımızın çok fazla tercih edilme sebebi hizmet kalitemizdir. Hizmet kalitemizi de iki şekilde belirliyoruz. Birincisi, masajlarımızı yaparken cilt bakımlarının yapılmasına da önem gösteriyoruz. İkincisi ve en önemlisi masajlardaki profesyonelliğimizdir… Her türlü üç aşamalı sınavdan geçirerek aldığımız personellerimizle eşsiz bir masaj hizmeti veriyoruz. Misafirlerimizin streslerinin azaltılması, vücut yorgunluklarının alınması ve eğer varsa vücut ağrılarının hafifletilmesi üzerine terapistlerimizin uzman olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sektörde bütün birimlerimiz ile en iyisi olmak için her şeyin en iyisini seçiyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki en iyiler her zaman en iyileri seçer.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here