YURT DIŞI PAZARINDA GİDEREK BÜYÜYOR

GM Mola, Güzellik 3 Aralık, 13:35'de eklendi

Açıldığı günden bugüne kadar başarılı işlere imza atan  Dilan Polat Güzellik Merkezi uzun yıllardır güzellik sektöründe emin adımlarla ilerliyor. Dilan Polat Güzellik Merkezi yurt dışı pazarında giderek büyüyor.

Rahşan CENİK- Dilan Polat Güzellik Merkezi – Franchise Kurucusu

Kaç yıldır hizmet vermektesiniz?

Markamız ile 3 yıldır hizmet vermekteyiz. Dilan Polat güzellik sektörü eğitimlerinin yanı sıra cilt analizi ve zayıflamayla ilgili eğitimlerini de alarak kız kardeşi Sıla Doğu ile bu markayı oluşturmuştur. Eğitimlerin dışında sektöre yönelik sertifikalarını yurt içi ve yurt dışında alarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kendi üretimi olan yağ kırma cihazını hayata geçirerek sektörde çok ses getirmiştir. Cihazı kullanan müşterilerimiz öncesi ve sonrasındaki fark ile büyük değişimi görüyorlar. Bu da bize üst düzey müşteri memnuniyetini sağlıyor. Şu anda 18 şubemiz hazır, açık ve aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yurt dışı şubelerimizi ise Almanya’da ve Hollanda’da yeni açtık. Yakın zamanda 38 şubeye ulaşacağız.

Neden, Dilan Polat? Markanızı ön plana çıkaran detaylardan bahseder misiniz?

Çünkü Dilan Hanım bir kadın girişimci ve bir anne ve aynı zamanda çok çalışkan. Bu markayı oluştururken çok emek vermiş ve çok çalışmış Rasping de oldukça iyi planlanmış ve harika sonuçlar yaratan bir cihaz. Tüm bunların sonucunda ise başarı kaçınılmaz.

Hedef kitlenize mesajınız nedir ?

Kesinlikle vücut şekillendirmede iddialıyız. Türkiye genelinde bir numarayız. Ameliyatsız, ameliyat riski almak istemeyen ya da ameliyattan korkan tüm bay ve bayanları her kitleyi merkezimize bekliyoruz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.