10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Dijital Ortamda Başladı

Güncel 26 Kasım, 09:36'de eklendi

10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Dijital Ortamda Başladı

Dünya, Türkiye ve  Antalya turizminin önemli aktörlerinin bir araya geleceği turizmin en büyük buluşmalarından birisi olan Uluslararası Resort Turizm Kongresi bu yıl 10. kez Antalya’da ilk defa Dijital olarak gerçekleşiyor.

aktob

Antalya’dan canlı yayınlanan kongrenin ana teması her yıl olduğu gibi “Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği” Pandemi gölgesinde Turizmin mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadeli olası gelişmelerin sektöre yansımaları 10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde ele alınacak.

Bu gelişmeler ışığında, turizm ve seyahat endüstrisinde beklentilerin, sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulacağı 10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, Türkiye ve Dünya turizm endüstrisisinin önemli aktörlerini bir araya getirdi.

Bu Yıl ki Kongrenin Konuşmacıları

Bu yıl kongrede; EasyJet CEO’su Johan LUNDGREN, RTK CEO’su Thomas BÖSL, DENİZBANK CEO’su Hakan ATEŞ, FVW Direktörü Klaus HİLDEBRANDT, ANEX Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet KOÇKAR,  TÜROFED Başkanı Sururi ÇORABATIR konuşmacı olarak yer alacak.  Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) tarafından Denizbank Ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek kongreyi; yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin tüm paydaşları ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim ve tedarikçi firmaların üst düzey , karar verici temsilcileri izleyebilecek.

Konuşmalar Gün Boyu Sürecek

#resortkongresi twitter hesabı ve www.aktob.org.tr hesabından canlı yayın yapılarak kongreye katılım sağlanabilecek.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.