12- 16 Mayıs 2019 Tarihini Ajandanıza Mutlaka Not alın!

Güncel 13 Mart, 12:25'de eklendi

Evet, diyoruz ya  alternatif turizmimizi de geliştirelim ve zenginleştirelim. İşte bu uğurda Düğün ve MICE turizminin gelişimi için tüm varlığını ortaya koyan ve Türkiye tanıtımına katkı sağlayan bir forum var. “IMWF”. Bu forumun başında ise turizmin başarılı ismi  International MICE & Wedding Forum (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy var.

Bu yıl formun 4.sü 12-16 Mayıs 2019 tarihinde Antalya’da gerçekleşecek. Bu büyük buluşma Rixos Premium Belek Otel’de düzenlenecek. Bu forum, Türkiye tanıtımına büyük katkıları ise inanılmaz… geçen sene büyük ses getirdi. Düğün Ve MICe sektöründe taleplerde 8 kat artışı sağladı. Ne mutlu değil mi? ülkemizde bu denli güzel işlerin gerçekleşmesi.. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler…

Gelin şimdide (IMWF) detaylarına …

Bu yıl Kimler katılıyor ?

Beş kıtadan, sektörün titizlikle seçilen en büyük markalarının karar vericileri.

Uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyi isimleri.

Sektöründe en başarılı MICE ve Wedding acenteleri.

Antalya’daki en iyi oteller, kurumsal markalar, uluslararası otel ve zincir oteller ve havayolu şirketleri.

Nereden geliyorlar?

Hindistan, BDT ülkeleri ve Dubai başta olmak üzere birçok dünya ülkesinden…

Neler Yaşanacak, neler konuşulacak…

Sektörün en iyi isimleri konuşmacı olarak katılacak ve zengin içerikli paneller düzenlenecek. Gerçekleşecek paneller, tanıtımlar, stantlar ve birebir randevulu görüşmelerle, Türkiye’nin düğün ve MICE destinasyonu olarak tercih edilmesi ve her sene daha da büyüyen pazardaki payının arttırılması da sağlanacak.

Katkı verenler;

Antalya Valisi, Sayın Münir Karaloğlu’nun da destekleriyle ve Türk Hava Yolları ve Rixos Premium Belek, Inventum Global’in ana sponsorlukları ile gerçekleşecek.

necip fuat ersoy ile ilgili görsel sonucu

International MICE & Wedding Forum (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy

Şimdi de bu işin başındaki kahramandan Fuat Ersoy’dan dinleyelim hazırlıkları…

“Bu yıl 4.sünü düzenleyeceğimiz IMWF, dünyadaki MICE ve destinasyon düğün sektöründeki en iyi isimleri bir kez daha Antalya’da bir araya getirecek.  Geçen sene yaptığımız IMWF, tüm dünyada çok büyük ses getirdi. Taleplerde ciddi bir artışları da bereberinde getirdi. IMWF 19’a rekor düzeyde bir katılım başvurusu var. Biz de bu başvurulardan en iyi ve en etkili olanları seçtik ve bir araya getirme şansı vereceğiz. Sektörün tam kalbinde yer alırken, bir yandan da sektör fenomeni Sabbas Joseph’in, uluslararası danışma kurulumuza dahil olması ile tüm yıl boyunca IMWF için uluslararası çapta bir iletişim çalışması yapıyoruz. Tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Tanıtma Genel Müdürlüğü ile eşgüdüm içerisinde ülke tanıtım stratejimiz doğrultusunda ortak bir vizyon dahilinde ilerliyoruz. Sektör olarak uluslararası rekabette ne kadar güçlü bir konumda olduğumuzun anlaşılması adına IMWF önemli bir gösterge niteliğinde. Tüm bileşenleriyle turizmin, gelişime açık yanları ile uluslararası rekabette en güçlü sektörümüz olduğunu defalarca gösterdi. Bu yönde sektörün özgüven anlamında ihtiyaç duyduğu farkındalığa varması anlamında IMWF önemli bir örnek teşkil etti. Biz de tüm çalışmalarımıza bu özgüven ve özveri ile devam ediyoruz” dedi.

 

Ben, bu foruma geçen sene katılım göstermiş ve her dakikasından zevk almıştım. Bence, 12- 16 Mayıs 2019 tarihini ajandanıza mutlaka not alın! Bu formu kaçırırsanız çok üzülürsünüz benden söylemesi…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.