2018 QM AWARDS SPONSORLARINA TEŞEKKÜR KAHVALTISI

Güncel 28 Aralık, 18:09'de eklendi

2018 QM AWARDS SPONSORLARINA TEŞEKKÜR KAHVALTISI

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin düzenlediği Türk Turizminin en kapsamlı ödül töreni Qm Awards 2018 sponsorları kahvaltıda bir araya geldi.

GM Turizm VE Yönetim Dergisi olarak bu yıl 9.su gercekleşen Qm Awards 2018 sponsorlarıyla kahvaltıda buluştu. Muhteşem gecenin mimarlarına teşekkür etti.

Sponsorlarımız ; Altın Sponsor Emir Cargo, Gümüş Sponsorlar Corendon, Neredekal.com ve HotelRunner, Özel Sponsorlar ; Sanitas Spa Wellness, Ogeday Danışmanlık, Karatbars, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Holiday Media,Hizmet sponsorları; Effect Ses, Medya Atölyesi, Ayanoğlu Halı Kanal V, KSL Görüntü Sistemleri, 35:07 Orkestrası , Nasa Desing,Ceremony Davet& Organizasyon, Teknoloji sponsporları, Hotech Bilişim

 

QM AWARDS 2018 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Muhteşem ödül gecesinde “Türk Turizminin enleri” seçildi.  Bu yıl ki iki aşamalı oylama anketi toplam 99 bin 93 ziyaretçi ile bir rekora imza attı.

Antalya Bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri, Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm Yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanında gelen  turizm profesyonelleri geceye büyük ilgi gösterdi. Bu yıl yıl ilk kez ödül alan KKTC Turizmi’nin önde gelen temsilcileri ve turizm sektörüne yönelik hizmet veren firmaların yönetim kurulu üyeleri ve tüm turizm paydaşları  törende yer aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.