16.7 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

2019 rakamlarını 2022’de yakalarız

TUI, gelecek yıl 2019’daki seviyesine neredeyse tamamen ulaşacaklarını ön görüyor.
TUI Almanya’nın genel müdürü Stefan Baumert, yaptığı açıklamada “Geçen kışın aksine, şu anda neredeyse tüm destinasyonlara seyahat edilebiliyor” dedi.

Müşteriler test ve aşı kartlarına alıştı

Baumert, “Tatilciler artık düzenli olarak test olma veya aşı durumunu kanıtlayan belgeleri hazır bulundurma durumuna alıştı“ diyerek korona sorunun seyahatlerde etkisinin eskiye nazaran azaldığını kaydetti.

Baumert, sözlerine şunu ekledi: “Gelecek yıl normale dönebileceğimiz konusunda iyimseriz, İspanya, Türkiye veya Yunanistan gibi Akdeniz destinasyonları umut veriyor, bu ülkelerin ön rezervasyonları çok cesaret verici.”

TUI 2022 sezonuna büyük umutla giriyor

Bunun yanında Avusturya’daki karantina ve birkaç ülkeye yönelik uyarıları olmasına rağmen, TUI nispeten istikrarlı bir kış sezonu bekliyor.

TUI’nin yaptığı açıklamaya göre; Almanların ‘Egzotizm Arzusu’ büyüyor.

Bu kış, TUI yine neredeyse tüm uzun mesafe rotalarını satışa açtı. Maldivler gibi bazı destinasyonlar zaten uzun süre kapanmadı. ABD gibi diğer uzak destinasyonlar, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi yeniden açıldı veya gelecek yılın başlarında açılacak. Maldivler, Alman TUI misafirlerinin açık ara favori uzun mesafe seyahat destinasyonu ve şimdiden Korona öncesi seviyelerine tekrar ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER