50 Ülkeden Düğün Ve Kongre Profesyonelleri Titanic Mardan Palace’ta!

Güncel 12 Eylül, 11:35'de eklendi

50 Ülkeden Düğün Ve Kongre Profesyonelleri Titanic Mardan Palace’ta!

International MICE &Wedding Forum – IMWF 2020, 14-18 Mayıs tarihleri arasında Antalya’nın ikonik oteli Titanic Mardan Palace ev sahipliğinde gerçekleşecek.

IMWF, her yıl 50’ye yakın ülkenin alanında en iddialı MICE ve Wedding profesyonellerini bir araya getiriyor. Dünya’da bu konuda en etkili platform konumunda ve beşinci yılında yine Antalya’da olacak.

MICE ve Wedding acentelerinin üst düzey yetkilileri ile tanışmak, iş ve dostluk ilişkisi kurabilmek amacıyla IMWF, firmaları bir araya getirecek. Ulusal ve uluslararası zincir otel, büyük havayolu şirketleri, konusunda uzman sektörel tedarikçi firmaları bu amaçla buluşacak.

Gündüz, alanında uzman ve vizyoner profesyonellerin sahne aldığı zengin içerikli panellerde ve oturumlarda sektörün son trendleri görüşülecek. Ayrıca birebir randevulu görüşmelerde katılımcılar birbirlerini tanıyacak ve ürünlerini tanıtma imkanı bulacak.

Akşamları ise dünyanın en iyi etkinlik tasarımcılarının özel olarak hazırladığı benzersiz Show ve partileri eşsiz bir atmosferde sunacak.

IMWF’19 kapsamında sağlanan büyük başarı ve memnuniyet sonrasında IMWF’20 için tam tarihi ve mekanı henüz daha duyurulmadı. Buna rağmen, dünyanın dört bir yanından pek çok sayıda otel, etkinlik firması ve havayolu şirketi ön rezervasyonla yerlerini kapatmaya başlamıştı.

Her yıl IMWF’yi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Tanıtma Genel Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Antalya Valiliği ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ile Antalya Valisi Münir Karaloğlu destekliyor.  IMWF’nin, önümüzdeki senede de aynı şekilde desteklenmesi bekleniyor.

IMWF’20, tüm katılımcılara Antalya’nın tarihi ve kültürel dokusunu gezi ve özel organizasyonlarla yaşatacak. Türk Hava Yolları Ana Partnerliği, Titanic Mardan Palace ev sahipliği ve de Inventum Global’in güç birliği ile IMWF’20 gerçekleşecek.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.