ABD, Havalimanlarında Uluslararası Yolculara Uyguladığı Kısıtlamaları Sonlandırıyor

Güncel 11 Eylül, 15:11'de eklendi

ABD, Havalimanlarında Uluslararası Yolculara Uyguladığı Kısıtlamaları Sonlandırıyor

ABD’ye girişte vaka sayısı yüksek bölgelerden gelen uluslararası yolculara uygulanan ek sağlık taramalarının ve kısıtlamaların sonlandıracağını açıkladı.

yolculara

Açıklama, ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) tarafından duyuru yapıldı.  Bu kapsamda;  “Yüksek risk bulunan ülkelerden gelen yolcuların daha sıkı sağlık taramasından geçirilmesi için uçakların ABD içinde belirlenen 15 havalimanına yönlendirilmesi programının kaldırılacağı söylendi.

Yolculara Kısıtlamalar 14 Eylül’de Sonlandırılıyor

Açıklamada, Kovid-19 taşıyıcı çoğu yolcunun semptom göstermemesi nedeniyle programın etkili olmadığı ifade edildi. Belli havalimanlarında uygulanan ek sağlık taramalarının 14 Eylül’de sonlandırılacağ açıklandı. Ülkeye gelen uluslararası yolcuların bundan sonra salgın konusunda bilgilendirilecek. Ve elektronik olarak iletişim bilgileri alınacak denildi. Ayrıca CDC’nin seyahat ile bağlantılı salgın riskini azaltmak için diğer alanlara odaklanacağı belirtildi.

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

ATF’den Acente İletişim Aplikasyonu ve 360 Derece Fuarı Konsepti

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini

bir araya getirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.