We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Acentelerden ATF22’ye büyük ilgi

Acentelerden ATF22’ye büyük ilgi

Turizmin Başkenti Antalya’da düzenlenen Antalya Turizm Fuarı ATF22, ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerini 2 gün boyunca ağırlamaya devam edecek. Fuara katılan üst düzey acente yetkilileri Türk turizm profesyonelleri ile bir araya geldi. Fuar, acentelerden ve turizm endüstrisinden tam not aldı.

Türk turizminin ana pazarları başta olmak üzere 20 ülkeden Antalya Turizm Fuarı’na katılan acente temsilcileri, fuardan memnuniyetlerini aktardılar.

ATF22’de CIS pazarı, Avrupa pazarı, Balkan & Baltık pazarı, İç pazar ve Ortadoğu pazarları önemli operatörleri ile kurumsal temsiliyet sağladı.

ATF22 PARTNERLER VE SPONSORLARLA DAHA GÜÇLÜ

Bu yıl dördüncü kez kapıları açmaya hazırlanan ATF22’nin doğal partner ülkesi Kuzey Kıbrıs olurken, partner destinasyonu ise geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Erzurum Palandöken Ejder 3200 oldu. Ayrıca ATF 22’nin ana sponsorları ise; Ana Konaklama sponsoru KHG (Kilit Hospitality Group), Resmi havayolları Corendon Airlines ve Uçak sponsoru Sunexpress, Özel sponsor Tatilbudur.com, Gümüş Sponsoru Prime Travel, Orta Avrupa Destinasyon sponsoru Sun&Fun Travel oldu.

Yorum Yaz