AdenWorld, Covid-19 StaySafe Güvenli Üretim, Güvenli Hizmet ve CE Belgesi’ni Türkiye’de ilk alan event firması oldu

Güncel 13 Temmuz, 15:01'de eklendi

Adenworld Event ,  Covid-19 Stay Safe Güvenli Üretim ,Güvenli Hizmet Ve Avrupa Standartlarına Uyum  Ce Belgesini Türkiye’de İlk Alan Event Organizasyon Firması Oldu.

Antalya’da  birbirinden farklı Konsept Festival ve Konsept Bando alanında faaliyet gösteren AdenWorld Event firması  ‘’Güvenli Turizm Güvenli Hizmet ile Olur’’ prensibiyle COVİD-19 STAY SAFE Güvenli Üretim ve Hizmet Sertifikasını Türkiye’de ilk alan Event firması oldu..

adenworld

Pandemi sürecini yakından takip eden ve  Festival içerisinde aldığı Covid-19 önlemlerine ek olarak , Festivalleri  daha sağlıklı ve güvenli hale getirmek için Antibakteriyel Doğal Ahşap Oyunlar tasarlayan AdenWorld Event , oyunların her aşamasında doğallığa büyük önem verip, hammadde,üretim teknikleri,boya ve diğer tüm aşamalarda doğal konsepte uygun olarak çalışanlarının,iş ortaklarının,yerli, yabancı misafirlerin özelliklede Çocukların ve Çevrenin sağlığını her zaman ön planda tutarak Güvenli Üretim ve Hizmet Sertifikası için tüm kriterleri yerine getirdi.

 

IFC Global Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri  A.Ş. nin denetimleri sonucunda AdenWorld Event tüm dünyada geçerli olan Covid-19 STAY SAFE Güvenli Üretim ve Hizmet Sertifikasının yanı sıra  Doğal Ahşap Oyunları Avrupa Standartlarına Uygun hale getirip CE Belgesini de almaya hak kazandı. Yakın zamanda hazırlıkları devam eden büyük bir festivalle kaldıkları yerden hizmet vermeye devam edecekler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.