25.6 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Aeroflot Airlines’tan Türkiye’ye ilave uçuş

Moskova’dan Türkiye’ye hava taşımacılığı hacmi artacak

Aeroflot havayolu, Moskova’dan Türkiye’ye yaptığı seferlerin sıklığını günde üçe çıkarıyor. Uçuşlar Airbus A330-300 geniş gövdeli uçaklarla gerçekleştirileceğinden, Moskova’dan Türkiye’ye olan trafik hacmi %10 artabilir.

Ator bültenindeki habere göre, 27 Mayıs’tan itibaren İstanbul ve Antalya’ya uçuş sayısını günde üç uçuşa çıkaracak. Uçuşlar Airbus A330 geniş gövdeli uçaklarla gerçekleştirilecek.

3.6 BİN TÜRKİYE’YE İLAVE UÇUŞ

Cumartesi hariç tüm günlerde üçüncü bir günlük uçuş eklenecek ve bu da Türkiye yönüne haftada yaklaşık 3600 koltuk ek taşıma kapasitesi sağlayacak.

Bugün Rus ve Türk şirketleri birlikte Moskovadaki Sheremetyevo, Domodedovo ve Vnukovo havalimanları haftada 35-40 bin yolcu taşıyabiliyor.

Ve bir Sheremetyevo havalimanı için, yeni Aeroflot uçuşu Türk hatlarındaki toplam oturma kapasitesini en az dörtte bir oranında artırabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Salimova: Rus turist uçamıyor

AEROFLOT ÜCRETİNDEN TÜRKİYE BİLETLERİ ŞİMDİ NE KADAR?

Bugün, Mayıs sonunda İstanbul’a yapılacak bir Aeroflot uçuşu için biletler kişi başı tek yön 16,5 bin ruble’den satın alınabiliyor. Uçuş süresi ise 5.5 saatten 5 saat 50 dakikaya kadar.

Benzer tarihler için Antalya’ya uçuş biletleri tek yön kişi başı 13 bin ruble’den başlıyor, uçuş 5,5 saat sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Almpanis: Almanlar Türkiye’ye gelmek için çok istekli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya tur operatörlerine 6 milyar ruble verecek
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER