Ahmet Aras’tan Turizmcilere Çağrı : “İsteyin, Gerçekleştirelim!”

Güncel 26 Şubat, 16:13'de eklendi

Ahmet Aras’tan Turizmcilere Çağrı : “İsteyin, Gerçekleştirelim!”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras turizmcilere çağrıda bulundu.  “Siz isteyin, biz gerçekleştirelim” dedi ve bu yıl faaliyete geçecek olan Bodrum’daki ilk termal otel hakkında da  Gm Turizm ve Yönetim Dergisine açıklamalarda bulundu.

“Turizme Hizmet Etmek Demek, Halka Hizmet Demektir!”

Bodrum Belediyesi olarak 2020 yılındaki hedefleriniz nelerdir?

Bodrum’da göreve yeni gelen bir belediyeyiz. Bodrum’un baş sektörü olan turizme hizmet edebilmek için çalışmaktayız. Çünkü turizme hizmet etmek demek, halka hizmet demektir. Engellisiyle, yaşlısıyla, genciyle, turistiyle ve sokak hayvanlarıyla Bodrum’u yaşanılan bir şehir kılmak bizim belediye olarak asli görevimiz. Ve bu hizmeti sağladığımız zaman Bodrum’un yerel halkına da hizmet sağlamış olacağız.

“Bodrum İçin Oldukça Önemli Bir Adım”

Bodrum Belediyesi olarak kış turizmine yönelik çalışmalarınız var mı?

Bodrumdaki ilk termal otel,Kadıkalesi Bölgesi’nde bu yıl hizmet vermeye başlayacak. Kadıkalesi Bölgesi’ne bir kuyudan su ulaştırdık. Bu Bodrum için oldukça önemli bir adımdır.  Bodrum’da termal otel açmamız ile birlikte 12 ay turizmi sağlamış olacağız. Bodrum ilçesi olarak turizmde Nisan ayından Kasım ayına kadar hizmetimiz var. Ancak Bodrum’da turizm sezonunu daha da uzatmalıyız. Sokaktaki etkinliklerimizle ve ortaya çıkarıp sunacağımız yeni ürünler ile Bodrum’da turizmi daha fazla desteklemeliyiz.  Bu konu hakkında Bodrum Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. Turizmcilerimize sizin aracılığınızla çağrıda bulunuyorum siz isteyin, biz gerçekleştirelim!

Son olarak Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Tüm turizm camiasına başta Bodrum olmak üzere 2020 yılında başarılı turizm sezonu diliyorum.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.