AKAY TRAVEL’IN FLYISTANBUL VE FLYANTALYA İLE  TÜRK TURİZMİNE KATKILARI DEVAM EDİYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 17 Mayıs, 15:27'de eklendi

Bilgi ve iletişim teknolojileri sonucunda ortaya çıkan internet küreselleşmede ve fiziki sınırların kalkmasında önemli olmuştur. Seyahat alanında da hedef kitleleri oluşturan bireylerin interneti kullanma eğilimleri, seyahat acentalarını bilgi teknolojilerini ve özellikle interneti her geçen gün daha etkin kullanmaya zorlamıştır..

Flyantalya.com LOGO       Flyistanbul-LOGO gif

Turistik ürünler, destinasyonlar, tarifeler, fiyatlar ve bulunabilirlik üzerine bilgiler, acentaların varlıklarını sürdürebilmeleri ve faaliyetlerini etkin bir biçimde yürütebilmeleri açısından çok önemlidir. Seyahat acentalarının, etkinliklerini bilgi teknolojisini ve interneti online hizmet sunma doğrultusunda daha fazla kullanmaya başlamışlardır.

Flyantalya-airhostess

Bu konuları dikkate alarak, turizm sektörüne 1972 yılında Antalya’da kurulan, uluslar arası saygınlı olan, hizmet kalitesini her geçen gün artıran Akay Travel, yeni teknolojileri yakından takip ederek, Türk turizmine yeni Flyistanbul ve flyAntalya adındaki  yeni kurdukları online acente portalları ile nisan ayında merhaba diyecek.  Fly ekibinin 2 yıl gibi uzun bir ön çalışmanın ardından benzer bir çok sitenin incelenmesi ve mevcut sitelerin 2 adım ötesine geçerek faaliyete girecek Flyistanbul ve FlyAntalya siteleri ile Akay Travel Türk turizmine olan katkılarına bir yenisi eklemiş olacak.

Sitelerin benzerlerine karşı en büyük farkları ise;

 

  • Specialist olması

 

  • Sitelerde Istanbul ve Antalya için Sosyal, Kültürel ve lokal bilgilere yer veriliyor.

 

 

  • Herhangi bir Bedbank kullanmak yerine, Antalya ve İstanbul’da bulunan ofisler kanalı ile yapılan direk sözleşmeler üzerinden satış yapılıyor.

 

  • Dinamik Paketleme yapılıyor.

 

  • DMC olarak benzeri hiçbir sitede olmayan bir lokal servis verilebiliyor.

 

  • Karşılama ve lokal hizmet ağları ile B2B ve B2C hizmetlerinden faydalanılıyor.

Kuruluşundan bugüne izlediği hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknolojik yatırımları ile günden güne büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Akay Travel özellikle partneri olduğu operatörlere ihtiyacı karşılayabilmek adına yeni girişimlerini hızla sürdürmeye devam edecek. “flyantalya.com” sitesinde ise sadece belli sayıda kategori ve hoteli portfoyüne alacaktır.

 

Flyistanbul ve Flyantalya’nın turizm sektörünün içinde bulunduğu sıkıntılı dönemde faaliyete başlayacak olması ve Rus Pazarında Türk otellerinin REEL ve AKICI rezervasyon alabileceği tek satış kanalı olması tüm sektöre olumlu katkılar sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.