Akdeniz Bölgesi’nin ilk Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı PETZOO Antalya Yarın Açılıyor

Güncel 16 Eylül, 17:16'de eklendi

Akdeniz Bölgesi’nin ilk Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı PETZOO Antalya Yarın Açılıyor

PETZOO Antalya Akdeniz Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı, Expo Antalya Fuar Alanı’nda 17 Eylül 2020 Perşembe günü saat 11.00’de düzenlenecek törenle ziyarete açılacak.

evcil

Kedi, köpek, kuş, balık benzeri birçok evcil hayvan türüne dair en yeni ürün ve hizmetlerin yer alacağı fuarda, mama, yem, oyuncak, kozmetik, bakım ürünleri, destekleyici sağlık ürünleri, kum, akvaryum, temizlik ürünleri, özel kıyafetler ve aksesuarlar hayvan sahiplerinin beğenisine sunulacak. Kedi, köpek yarışmaları, çeşitli şovlar, evcil hayvan defileleri, ırk yarışmaları, pet kuaförleri yarışması ve derneklerle federasyonların düzenleyeceği özel etkinliklerle rengarenk görüntülere sahne olacak sımsıcak bir fuar hayvan dostlarını bekliyor. 17-20 Eylül tarihleri arasında, 4 gün boyunca ziyarete açık kalacak fuar Akdeniz Bölgesi’nde alanında ilk olma özelliğini de taşıyor.

Akdeniz’de İlk Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışından 603 firmanın katılıyor. Yerli ve yabancı 182.745 kişinin ziyaret ettiği PETZOO fuarlarının organizatörü Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk Çetin konuştu. “PETZOO Antalya Akdeniz Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı ile 2020’de sektörün ve tüm hayvan dostlarının dikkatini Antalya’ya çekmeyi amaçlıyoruz. 12 milyona ulaşan nüfusu, 15 milyona yakın turist sayısıyla. Evcil hayvan ürünleri mağazalarıyla, klinikleriyle, Türkiye’nin satın alma gücü en yüksek grubuna dahil olan Akdeniz Bölgesinde ilk defa evcil hayvan ürünleri fuarı düzenliyor.

 

Salgınla ilgili gerekli uyarıların sesli ve görüntülü şekilde düzenli olarak yapılacağı, ilgili bakanlıklar tarafından talep edilen önlemlerin hatta daha da fazlasının alındığı belirtildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.