Alman Tur Operatörleri 2021’de Talep Var” Dediler Ve  2021 Fiyat Politikalarını Açıkladılar

Güncel 22 Eylül, 16:13'de eklendi

Alman Tur Operatörleri 2021’de Talep Var” Dediler Ve  2021 Fiyat Politikalarını Açıkladılar

Alman tur operatörleri  salgınının turizmde neden olduğu kriz yüzünden  turistler için tatillerin 2021 yılında bu yıldan daha ucuz ya da   aynı fiyatla satılacağını ifade etti.

alman

Almanya’nın önemli  yayınlarından Fvw Dergisi’ne açıklamada açıklama yaptılar. Alman tur opetaröeleri,  tüketicileri de etkisi altına alan ekonomik krizi görmezden gelemeyiz. Dediler ve  otel ve havayollarının fiyatlarını artırmayacaklarını söylediler.

TUI Taleplerde Artış Var

TUI Almanya yöneticileri birçok uçuş kapasitesi 2021 yazı için yeniden etkinleştirilebileceği için, yeterli teklif ve cazip fiyatlarla sunulacağını ifade etti. Tuı;  “2021 yazı için rezervasyonlar bir önceki yılın rakamlarının çok üzerinde, bunda fiyatların da etkisi var” şeklinde konuştu.

Alman Tur Operatörü Der Touristik Fiyatlar Düşecek

DER Touristik Orta Avrupa Başkanı Ingo Bürmester, özellikle çok talep görmeyen destinasyonlarda fiyatların daha da düşeceğini belirterek “Bunu müşterilerimize aktaracağız” dedi.

FTI Group genel müdürü Ralph Schiller fiyatların ” istikrarlı” olacağını söyledi. VE özellikle bu yıl çok popüler olan Türkiye ve yunanistan gibi bölgeler için 2021 için rezervasyon aldıklarını dile getirdi.

Schauinsland-Reisen’dan Andreas Rüttgers ise fiyatların 2021’de stabil kalacağını özel promosyonlarla daha ucuz fiyatlar oluşacağın ifade ederek bunda tatile çıkacak kitlenin ekonomik durumunda meydana gelen bozulmanın da etkisi olduğunu sektörde her kesimin de bunu dikkate aldığını söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.