Alman Turistler Paloma Oceana’ya Gelemedi, Ama Sevgilerini Gönderdi

alman

Alman Turistler Paloma Oceana’ya Gelemedi, Ama Sevgilerini Gönderdi

Avrupa Birliği’nin Türkiye’ye seyahat yasağı uygulaması en çok Alman turistleri üzdü. Türkiye’ye uygulanan seyahat uyarısının kalkmasını bekleyen Alman turistler. Her sene defalarca geldikleri Antalya’daki Paloma Oceana Resort’e duydukları sevgiyi farklı bir şekilde gösterdiler.

gönderdi

Almanya’ya’dan yaşayan Angela Dietz, Claudia Wiggers, Conny Leitenstorfer, Markus Limbacher, Constanze Baalhorn, her sene yılda en az 3 kere gelip tatil yaptıkları Paloma Oceana Resort’e duydukları sevgiyi iletti. Üzerinde “I love Paloma” yazan maskeler ile gösterdi. Alman tatilciler, Paloma Oceana Resort’ün Genel Müdürü Arif Atak’a gönderdiği fotoğraflarında “I love Paloma” yazılı maskeleri ile poz verdi.

Alman Tatilciler sevgilerini gönderdi

Uygulanan seyahat uyarısı nedeniyle Antalya’ya gelemeyen Alman tatilciler,sevgilerini fotografla gönderdi. Arif Atak ile paylaştıkları fotoğrafla Paloma Oceana Resort’e paylaştı. Paloma Oceana Resort’ü ve Antalya’yı çok seven Alman tatilciler, Palomo Oceana’yı 2. evleri olarak görüyorlar.Ve otel çalışanlarını da çok seviyorlar.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan deneyimli yönetici Arif Atak, “Alman tatilcilerin Antalya ve Paloma Oceana’yı sevdiklerini biliyorduk ama gönderdikleri fotoğraf benim için güzel bir sürpriz oldu. Misafirlerimizin bize ve tesisimize gösterdikleri sevgi, ne kadar doğru hizmet ve misafirperverlik gösterdiğimizin bir kanıtıdır. Bizler de Paloma Ailesi olarak misafirlerimizi çok seviyor ve onları çok özlüyoruz. AB, seyahat uyarısını kaldırdığı zaman Avrupa’dan önemli sayıda misafir ağırlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

Almanya 12 Ağuastos’ta Antalya, Dalaman ve Bodrum’a Kitle Turizmi Başlatacak

Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu yurt dışı pazarlarıyla ilgili son durum hakkında konuştu.

(TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu 1 Ağustos’tan sonra yabancı turist sayısının biraz daha artacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here