Almanların Yüzde 70’i Tatile Çıkmak İstiyor

iskandinav pazarı

Almanların Yüzde 70’i Tatile Çıkmak İstiyor

ITB, Almanya, ABD ve Çin´de son 12 aylık tatil ve seyahat hareketlerine ve o ülke insanlarının 2021 planlarını anketlerle araştırma yaptı. Araştırmaya göre; Almanların yüzde 70’i bu yıl tatile çıkmak istiyor.

ITB tarafından tespit ettirilen bilgilere göre Almanların, Amerikalıların ve Çinlilerin yüzde yetmişi 2021 yılında seyahat etmek veya tatile çıkmak istediklerini söyledi. Bu genel amaç doğrultusunda hareket eden Almanların yüzde 37´si somut planlar yapmakta. Onlardan daha da iyimser olan Amerikalıların yüzde 42´si ve hatta Çinlilerin yüzde 66´sı somut tatil planları yapmakta olduklarını belirtiyor.

 

Tourexpi’de yer alan habere göre; Aynı zamanda Almanların ve Amerikalıların yüzde 25´si ile Çinlilerin yüzde 35´i, bu yıl önceki yıllara göre daha fazla para seyahat ve tatillere harcama yönünde. Ankete katılanların yarısı, pandemi bittikten sonra genel olarak eskisine göre daha fazla seyahat veya tatil yapmak istediklerini söyledi.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here