Altınordu Fk, Corendon Aırlınes’ın Özel Takım Uçağıyla Adana’ya Uçtu

Güncel 16 Ekim, 18:01'de eklendi

Altınordu Fk, Corendon Aırlınes’ın Özel Takım Uçağıyla Adana’ya Uçtu

Corendon Airlines

Corendon Airlines, geçtiğimiz sezon partnerlik anlaşmasına imza attığı Altınordu FK’nın Adana seyahati için özel bir uçak tahsis etti. Altınordu FK futbolcuları, gördükleri ilgiden ötürü Corendon Airlines yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür ettiler. Altınordu kafilesi, uçuş öncesinde Corendon Airlines’ın özel uçağı önünde fotoğraf da çektirdi.

TFF 1. Lig’de 2020 – 2021 sezonuna çok başarılı şekilde başlayan Altınordu, 17 Ekim 2020 Cumartesi günü Adanaspor’a konuk olacağı karşılaşma için Adana uçuşunu Corendon Airlines konforuyla yaptı.

Havayolu,“Geleceğe Uçuş Sponsoru” olduğu Altınordu FK için özel bir uçak tahsis etti. Corendon Airlines, hem İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda hem de takım uçağında özel hazırlıklar yaptı. Gerekli tüm hijyen tedbirlerinin alındığı uçuş öncesinde Altınordu FK oyuncularının konforu için özel çalışmalar da yapıldı.

Oyuncular, Uçuş öncesinde Corendon Airlines’ın Boeing 737-800 takım uçağı önünde poz verdi. Oyuncular gördükleri ilgiden ötürü Corendon Airlines ailesine teşekkür ettiler. Futbolcular, Covid-19 salgının sürdüğü bugünlerde deplasman seyahatini özel uçakla yapmanın kendileri için çok değerli olduğunu da vurguladılar.

Logosuyla birlikte Altınordu FK formalarında yer alan Corendon Airlines, U12 İzmir Cup’a da destek verecek

2020 yılı başında Corendon Airlines ile Altınordu Futbol Kulübü’nü bir araya getiren sponsorluk anlaşması kapsamında Altınordu formalarında logosuyla birlikte yer alıyor. Corendon Airlines, ayrıca dünyanın çok uzak bölgelerinden gelen çocukları futbol ve eğlencenin etrafında birleştiren, alt yaş futbol turnuvaları arasında çok saygın bir yere sahip olan U12 İzmir Cup’a da 2021 yılında destek verecek.

 

Türk futboluna büyük katkı sağlayan bu anlaşma çerçevesinde Corendon Airlines, Altınordu FK altyapı takımlarının uluslararası turnuvalara katılımına da destek veriyor.

Corendon Airlines, geçmişten bugüne, yurtiçi ve yurtdışında Anadolu Efes Spor Kulübü, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Alman FC. Nurnberg Futbol Takımı, Aytemiz Alanyaspor Futbol Takımı, Antalyaspor Futbol Takımı.Altınordu Futbol Kulübü, Bike Aid Bisiklet Takımı. Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Türk Korfbol Takımı, Akdeniz Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, ITU Honeybees Quidditch Takımı, ITU Ultimate Frizbi Takımı. Corendon-Circus Bisiklet Takımı, Hollanda Kadın Milli Voleybol Takımı, Hollanda Milli Buz Hokeyi Takımı, Haarlem Corendon Kinheim Beyzbol Takımı ve profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’ya sponsorluk desteği vermişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.