ANEX TOUR’UN RUSYA ATAĞI !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 5 Ocak, 11:15'de eklendi

Anex Tour temsilcisi Elena Kokoeva, şirketin operasyonlarını tamamen Rus sermayeli olan Exclusive Travel ile sürdüreceğini ancak Anex Tour’un yeniden tur operatörleri listesine girebilmesi için güncellenmiş bilgileri Rosturizm’e sunacaklarını belirtti.

anex-tour

Anex Tour’un PR temsilcisi Elena Kokoeva, şirketin Rosturizm’e başvurarak standart operasyonlarına devam etmek istediğini dile getirdi. Kokoeva, “Anex Tour güncellenmiş begelerini Rosturizm’e sunarak yeni hissedarlarını gösterecek. Rosturizmi’in elindeki bilgiler 2013 yılına ait ve güncel değil. Yeni bilgiler ulaştığı zaman Anex yeniden tur operatörleri listesine girecek” dedi.

Tornos News’te yer alan habere göre, Kokoeva bu zamana kadar Anex Tour’un 17 destinasyona dönük operasyon yapan Exclusive Travel ile gerçekleştireceğini belirtti. Şirket turistlere merkezi Londra’da bulunan Suisse-Garant aracılığıyla 30 milyon Ruble’ye kadar sigorta garantisi veriyor. Elena Kokoeva, rezervasyon yapmak isteyenlerin hala aktif olan www.anextour.com websitesini kullanabileceklerini de belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.