Antalya’ya Gelen Turistlerde Ruslar Zirvede

Güncel 22 Eylül, 10:33'de eklendi

Antalya’ya Gelen Turistlerde Ruslar Zirve

Güvenli Turizm sertifikalarıyla ve tüm önlemleri alarak açılan oteller, Antalya’da en çok Rus turistleri ağırladı.  Tesislerin,  turizm sertifikasıyla hizmet etmeleri  ve  geniş alanlara sahip olmaları turistlerin tatil tercihlerinde kenti ön sıralara taşıdı. 1 Ocak-13 Eylül döneminde 170 ülkeden 2 milyon 3 bin 946 kişi  Antalya’ya geldi. Kente en fazla turist ise Rusya’dan geldi.  Rusya’yı Ukrayna, Almanya ve İngiltere takip etti.

ruslar

Ruslar Zirvede

Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, Antalya’ya en çok Rusya’dan turist geldi. Bu ülkeden 703 bin 463 turist geldi. Ukrayna’dan 354 bin 518, Almanya’dan 239 bin 673, İngiltere’den 148 bin 535, Polonya’dan 47 bin 909 turist olmak üzere Asya’dan Avrupa’ya, Balkanlar’dan Afrika’ya birçok bölgenin 170 ülkesinden turist Antalya’yı tercih etti.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.