Armas Global’den Antalya’ya İki Yatırım Daha…

Güncel 12 Temmuz, 12:58'de eklendi

Armas Global’den Antalya’ya İki Yatırım Daha…

Madencilik, inşaat ve gayrimenkul sektöründe hizmet veren son 10 yılda otel yatırımlarıyla da turizm sektöründe yükselişini sürdüren Armas Global, hizmet sektörüne yatırım yapmaya devam ediyor.

 

       

Armas Global, yeni yatırımları ile turizmin başkenti Antalya’yı, Berlin usulü Türk döneri ve Avrupa’nın önemli kahve markası Tchibo ile buluşturdu. Armas Global’in kendi markası olan “Berlin Döner” ve yine Avrupa’da kahve severlerin büyük beğenisini toplayan “Tchibo Coffee Services’in” “Sansibba” markası Antalya’da hizmete girdi.

Antalya Aspendos Bulvarı’nda yer alan iki yatırım için yapılan açılış töreni davetlilerin büyük ilgisini gördü. Turizmcilerin de katıldığı açılış töreni Miss Meditarranean 2019 güzellik yarışması finalistleri eşliğinde yapıldı. Armas Hotels CEO’su Osman Kafadar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda ikram edilen Berlin usulü Türk döneri davetlilerin beğenisini topladı.

osman kafadar

Yeni yatırımları hakkında açıklama yapan Armas Hotels CEO’su Osman Kafadar, farklı bir alanlarda da yatırım yapmak istediklerini belirterek, “Grup olarak Kayseri Yahyalı’da üç tane maden ocağımız ile çinko ve kurşun üretiyoruz. Son 10 yıldır da özellikle konaklama sektöründe çok ciddi işler yaptık. 15 bin yatağa sahibiz. Farklı sektörlere de yatırım yapma gereği hissettik. Sıcak paranın döndüğü sektörlerde de yeni bir marka oluşturmak için bir çabamız vardı. Yaklaşık 8 aydır AR-Ge çalışmaları yapıyoruz. Almanya’da da kendimize ait döner restoranlarımız vardı. Oradaki konsepti Türkiye’ye getirmek ve yatırımcı dostu bir sistem oluşturmak istedik. Franchise bedellerini de çok temsili bir rakama getirdik. Almanya’da müşterilerimize sunduğumuz dönerin içinde özellikle sunumda bir takım farklılıklar oluşturduk. Yüzde 100 et kullanıyoruz ayrıca Almanya’da kullandığımız 4 tane patentli sosumuzun içeriğinde bir takım değişiklikler yaptık. Türk halkının beğeneceği bir lezzet ile Türkiye’deyiz” dedi.

31 Aralık 2019 tarihine kadar Türkiye’de 100 şubeye ulaşmak istediklerini belirten Osman Kafadar, “4 şube anlaşmamız tamamlandı. Biz dönerimizle iddialıyız. Türk dönerine de rakip olacağız. Çünkü piyasada bu bağlamda çok güzel işler yapanlar var. Rekabet daha güzel işlerin çıkmasına neden olacaktır. Otelcilikte olduğu gibi bu alanda da başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

armas global

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.