Armas Hotels’ Tüm Tesisleriyle “Güvenli Turizm Sertifikası” Almaya Hak Kazandı

Güncel 29 Haziran, 11:17'de eklendi

Armas Hotels tüm tesisleriyle  “Güvenli Turizm Sertifikası” Almaya Hak Kazandı

Tesislerinde hijyen ve güvenliği ön planda tutan Armas Hotels, “Güvenli Turizm Sertifikası” ile bu önlemlerini tescilledi.

armas

Amara Club Marine Nature, Armas Gül Beach ve Fun & Sun Comfort Beach Resort 1 Temmuz’da Açılıyor.

1 Temmuz’da üç tesisi ile sezona merhaba diyecek olan grup ilerleyen dönemlerde diğer tesislerini de misafirleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Hijyenin ve sosyal mesafe kurallarının ön planda olduğu bir hizmet anlayışı için alınan önlemler hakkında Armas Hotels Bölge Koordinatörü Sayın Murat Ay şu açıklamalarda bulundu. Armas Hotels grubu geçmişten günümüze benimsediği hijyen kurallarını yeni turizm düzeni için alınması gereken kuralları da ekleyerek uygulamaya devam ediyor. Otellerimizin içinde, hızlı ve sağlıklı iletişim sayesinde çabuk karar alınarak, oluşturulan eylem planlarını uygulama ile görevli olacak genel müdürlerimizin başkanlığında İşyeri Sağlık ve Güvenlik Komiteleri oluşturulmuş ve komite personeline gerekli eğitimler de verilmiştir.

Hidrojen Peroksit Bazlı Dezenfekte

Tüm otellerimizin misafir odaları, restoranları, barları, spa ve sağlıklı yaşam üniteleri, çocuk kulübü ve oyun alanları. Ayrıca genel mekanları, toplantı odaları, kongre salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde, etkileri bilinen ve onaylanan hidrojen peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmektedir.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.