32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu başladı

ATF & Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu başladı

Antalya Turizm Fuarı ile Hellootel, 2022 yaz sezonuna katkı sunmak amacıyla 1000’e yakın uluslararası acente yöneticisiyle Kemer’de 10-14 Mayıs arasında sezon forumu için bir araya geliyor.

15 ülkeden 1000 ‘e yakın acente profesyonelinin workshoplar, birebir görüşmeler ve motivasyon etkinlikleri çerçevesinde MiragePark Hellootel Forum 2022’de gerçekleşiyor.

Zor bir sezon öncesinde, Kemer bölgesinde forumun düzenlenmesine özellikle dikkat çeken Hellootel Yönetim Kurulu Başkanı Sabir Mirzam ve Antalya Turizm Fuarı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral;

Turizm sektörünün zorluklara üreterek çözüm sunabileceğini, forumu Kemer’de düzenleyerek bölgeye dikkatleri çekmek, sezon başlangıcına sinerji sağlamak ve “Türkiye Turizmi”ne yine çok önemli bir katkı sunmak istediklerini belirttiler.   

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Detur Global'in 2022 hedefi 180 bin turist

Forum çerçevesinde Hellootel üyesi oteller uluslararası acenteciler ile bir araya gelerek 2022 yaz sezonu hazırlıklarını sunacak ve B2B görüşmeleri ile sezon satışlarına ivme kazandıracak olup Antalya Turizm Fuarı sunumları ile 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ATF22 katılımcılarını ve programını açıklayarak “Türkiye Turizmi”nin gelişimine sundukları benzersiz katkıya vurgu yaparak “Uluslararası Acente Profesyonelleri”nin ATF kayıtlarını gerçekleştirecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  The Future Luxury ile seyahat acenteleri Kapadokya'da buluşuyor

ATF & Hellotel Forumuna Mirage Park Resort, Amara Premier Palace, Kilikya Palace, Sealife Hotels, Champion Tatil Köyü, Club Boran Beach destekleriyle katkı sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Corendon Kayserili acentelerle buluştu
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER