ATF’den Türk Turizmine Söz Verdiği Hizmet

Güncel 24 Ekim, 09:38'de eklendi

ATF’den Türk Turizmine Söz Verdiği Hizmet

 Turizm profesyonellerinin buluşacağı Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizm paydaşlarının ortak talebi ile verilen karar neticesinde strateji değişimine giderek tarihini Nisan ayına erteleyeceğini duyurduktan sonra,  davet ettiği 500‘e yakın seyahat acentesini 25-29 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya‘da ağırlayacak.

Sektöre Teşekkür Buluşması

Ortak ve zorunlu erteleme kararına rağmen GMT Fuarcılık hizmet üretmeye devam ediyor.  Antalya Turizm Fuarı ile sinerji yarattığı turizm sektörüne teşekkür etmek, Nisan ayına ertelenen yeni fuarının lansmanını yapmak, Türkiye Turizm motivasyonunu kış aylarında da canlı tutabilmek amacıyla GMT Fuarcılık söz verdiği gibi katılımcılarını, paydaşlarını ve kanaat önderlerini bir araya getiriyor.

ATF20&21 Lansmanı

27 Ekim tarihinde ve saat 15.00‘da başlayacak kokteyl ile bir araya gelecek acenteler ve turizm sektörü camiası ATF 2020 konseptini tanıma imkanı bulurken, fikir alış verişi yaparak sezonu değerlendirme fırsatı bulacak. Nirvana Cosmopolitan ev sahipliğinde gerçekleşecek olan kokteyl, canlı müzik ve barbekü eşliğinde devam edecek ve  saat 19.00’da sona erecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.