24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Avrupa Parlamentosu’ndan Vizesiz Seyahate Onay

Avrupa Parlamentosu’ndan Vizesiz Seyahate Onay

Brexit sonrası taraflar arasında vize serbestisi uygulanmasına yönelik düzenleme Avrupa Parlamentosu (AP)  tarafından kabul edildi.

 

Brexit sonrasında İngiltere ve AB arasında karşılıklı olarak vize serbestisi uygulanması öngörülmüştü. Düzenleme Avrupa Parlamentosu’nda (AP) 81’e karşı 502 oyla kabul oldu. Buna göre, Brexit’in ardından hem AB hem de İngiliz vatandaşlarına her 180 günde 90 günlük vizesiz giriş imkânı sunulacak.

Dünya’da yer alan habere göre, düzenlemenin AB Konseyi’nde resmen onaylanması ve 12 Nisan tarihinden önce AB Resmi Gazetesi’nde yayınlanarak yürürlüğe girmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

Son Dakika!  TPG’nin Türkiye İncoming Partneri Resmen Meeting Point

Son Dakika!  TPG’nin Türkiye İncoming Partneri Resmen Meeting Point

Geçtiğimiz hafta sizlere Ukrayna’daki Tur Operatörü TPG’nin Türkiye incomingi için Meeting Point ile anlaşacağı haberini iletmiş. Yine ikili arasında resmi imzanın ise bu hafta atılacağını haberimizde duyurmuştuk. Aldığımız son bilgilere göre tarafları arasında resmi olarak imzaların atıldığı ve resmen operasyonlar başladı.

Şimdi gelin hep birlikte detayları inceleyelim…

Dalaman ve Antalya operasyonları Meeting Point’te

Ukraynalı operatör TPG, Türkiye incoming operasyonlarını eskiden Libero ile yapıyordu.Geçtiğimiz Ukrayna Fuarında bu birlikteliği sona erdirdiğini açıkladı.

Sonrasında TPG Libero ile yollarını ayırdığını tüm sektöre duyurdu. Ardından Libero’dan doğan boşluğu bir takım girişimlerle doldurdu. Bugün aldığımız bilgilere göre; TPG, Türkiye İncoming’i için resmi olarak Meeting Point ile anlaştığını duyurdu.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER