Avrupa’nın En İyi 20 Resort’ü Arasında Bodrum’dan Bir Otel!

Güncel 10 Ekim, 17:40'de eklendi

Avrupa’nın En İyi 20 Resort’ü Arasında Bodrum’dan Bir Otel!

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, yeniden dünyanın en prestijli ödüllerinden Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri arasında yer aldı.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Condé Nast Traveler Okuyucularının Tercihi ile bu yıl da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye girdi. Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri 1988 yılından beri düzenleniyor. 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün de kazanan Caresse a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum, bu yıl da okuyucuların tercihi oldu.Internetden milyonlarca tatilci oy kullandı. Oylamada Caresse a Luxury Collection Resort & SPA, Bodrum, Avrupa’nın en iyi resort otelleri arasına bu yıl da girdi.

bodrum'dan

Condé Nast Traveller; Turizm, otelcilik ve seyahat sektörünün en iyilerini belirliyor. Condé Nast Traveller’ın “Okuyucuların Tercihi Ödülleri’nde Caresse Bodrum 97.64’lük bir skoru gördü. Avrupa’da oteller arasında yapılan değerlendirmede de en yüksek puanlardan birini aldı.

 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Genel Müdürü Kemal Sırtıkırmızı, “Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde, Bodrum’daki ilk resort oteli olan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, olarak yeniden Avrupa’nın en iyi 20’sinde yer almaktan mutluyuz. Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri arasında her yıl adımızı görmekten gururluyuz. “dedi.

 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu yaz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Buddha-Bar Beach Bodrum ile Buddha-Bar imza lezzetleri, kokteylleri ve müzik deneyimini de sunmaya başladı.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.