Azerbaycan Havayolları Antalya’ya Uçuşlarına Tekrar Başladı !

Güncel 1 Ekim, 14:44'de eklendi

Azerbaycan Havayolları Antalya’ya Uçuşlarına Tekrar Başladı !

Azerbaycan Havayolları Antalya’ya uçuşlarına Tekrar Başladı. Azerbaycan Havayolları, Antalya’ya ilk uçuşunu bugün Bakü’den gerçekleştirdi.

Antalya Airport’tan yapılan açıklamaya göre;  Azerbaycan Havayolları, Antalya Havalimanı uçuşlarına uzun bir aranın ardından yeniden başladı. Hava yolu, 2020 yaz ve kış sezonları boyunca hizmet sunacak.” şeklinde idi.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.