Bakan Ersoy GETOB Üyeleriyle Güney Ege Turizmini Değerlendirdi

Güncel 25 Eylül, 14:45'de eklendi

Bakan Ersoy GETOB Üyeleriyle  Güney Ege Turizmini Değerlendirdi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Yönetim Kurulu Üyeleriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi. Toplantıda güney Ege turizmi ele alındı.

bakan ersoy

Konuyla ilgili Bakan Ersoy; “Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Yönetim Kurulu Üyeleriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi. Turizm sektörümüzde yaşanan gelişmelere ve önümüzdeki döneme ilişkin değerlendirmelerde bulunduk.” açıklamasını yaptı.

 

Ayrıca Bu hafta içinde Bakan Ersoy;

İstanbul Ekonomi Zirvesi

Dünya ekonomisinin saygın sivil tartışma platformlarından biri olan İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin İcra Kurulu Üyeleriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek zirveye ilişkin bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Japon büyükelçiyi Makamında Ağırladı

Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Sayın Akio Miyajima’ya makamında ağırladı.

bakan ersoy

 

 

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.