Bakan Ersoy Konuştu:“Cumhuriyet Tarihini En Büyük Tarihi Eser  Kaçakçılığı Operasyonu”  

Güncel 14 Ağustos, 17:00'de eklendi

Bakan Ersoy Konuştu:“Cumhuriyet Tarihini En Büyük Tarihi Eser  Kaçakçılığı Operasyonu”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihi eser kaçakçılığı operasyonuyla ilgili açıklama gerçekleştirdi.

bakan

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İzmir ve Manisa’da Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihi eser kaçakçılığı operasyonu gerçekleşti dedi. Ve bu operasyon ile 65 bin adet eserin ait olduğu topraklarda kaldığını dile getirdi.

Bakan Ersoy Büyük Operasyon ile ilgili Açıklama Yaptı

Bakan Ersoy, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Ersoy açıklamasında”İzmir ve Manisa’da gerçekleştirilen Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihî eser kaçakçılığı operasyonuyla 52 bini sikke olan 65 bin adet eserimiz ait olduğu topraklarda kaldı. Operasyonu yürüten, İçişleri Bakanlığımıza ve Cumhuriyet Savcılığımıza teşekkür ediyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

 

Bakan Ersoy TUİ Yöneticileriyle Görüştü

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TUI Group’un yöneticileryle video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy,  TUI Group’un yöneticileri ile video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi.Bakan Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda görüşme ile ilgli bilgiler aktardı. Bakan Ersoy; “Uluslararası tur operatörlerinden TUI Group’un yöneticileriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldik. Turistik bölgelerimize yönelik seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından, yürüttüğümüz çalışmalara ilişkin bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

Almanya geçtiğimiz hafta Türkiye için seyahat uyarılarını 4 turistik şehir için kaldırmıştı.  koronavirüs Covid-19 kaynaklı seyahat yasağı Antalya, İzmir, Muğla ve Aydın  için bitmişti. Seyahat uyarısının kaldırılmasının ardından TUI Kasım ayına kadar Almanya’dan Türkiye’ye uçuşlar için 20 bin koltuk ayırdığını bildirmişti.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.